1
2
3
تغییر مدیر کل دامپزشکی استان قم پس از 14 سال!
«رفیعی» رفت؛ «توحیدی مهر» آمد
 
پس از 14 سال، دکتر مهدی رفیعی، با کرسی مدیر کلی دامپزشکی استان قم خداحافظی کرد تا با ابلاغ رئیس سازمان دامپزشکی کشور، دکتر حسن توحیدی مهر، سکانداری این مجموعه را عهده دار شود.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1401-03-29 11:35

مراسم تکریم و معارفه مدیر کل دامپزشکی استان «قم» با حضور مهندس حسینی، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و نمایندگان تسکل های مرتبط برگزار شد.

به فاخته به نقل از ایرنا، طی آیینی با حضور معاون مدیریت منابع و توسعه سازمان دامپزشکی کشور، ضمن قدردانی از خدمات ۱۴ ساله مهدی رفیعی محمدی مدیرکل سابق دامپزشکی قم، حسن توحیدی مهر به عنوان مدیرکل جدید دامپزشکی قم معارفه شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم در بخشی از این آیین گفت: سازمان دامپزشکی یکی از دستگاه های حساس اجرایی است که رابطه مستقیمی با سلامت و امنیت غذایی جامعه دارد.

محسن امیدیان ادامه داد: اداره کل دامپزشکی قم طی سالهای گذشته در قالب اقدام های علمی مدل های خاص مدیریتی و کنترل بیماری را با موفقیت انجام داده که در دوره جدید باید نسبت به آنها توجه لازم صورت بگیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: دولت بر سفره مردم حساسیت دارد و لازم است از ظرفیت های موجود در استان برای ارتقاء و بهبود وضعیت تولیدات کشاورزی و دام و طیور استفاده بهینه ای صورت بگیرد.

امیدیان بیان کرد: مردم محور اولویت مجموعه مدیریت استان است و تلاش می شود تا امور کار به مردم سپرده شود و دولت بعد نظارتی خود را اعمال کند.

وی با تاکید بر اهمیت روحیه جهادی در خدمت رسانی به مردم اظهار داشت: مردم نباید پشت درهای بسته هیچ دستگاه و سازمانی معطل بمانند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم ابراز کرد: از آنجایی که دامپزشکی ارتباط مستقیمی با سلامت جامعه دارد مباحث مورد نیاز در اصلاح فرآیندها را با قدرت دنبال کند.

مدیرکل سابق دامپزشکی قم نیز در این آیین بیان کرد: تعامل با تشکل های کشاورزی، تعاونی های دامداری و مرغداری و کنترل و رصد مستمر بیماری های دام و طیور از اولویت های مهم این اداره کل طی ۱۴ سال گذشته بوده است.

مهدی رفیعی ادامه داد: قم یکی از معدود استان هایی است که حضور ناظر کنترل کیفی گوشت در کشتارگاه های آن از سالهای قبل عملیاتی شده است.

وی اظهار داشت: ۸ درصد تخم مرغ کشور به همراه بخش زیادی از نیاز کشور به پروتئین توسط مرغداران و دامدران استان قم تولید و تامین می شود.

به گزارش فاخته متن حکم صادره از سوی دکتر سیدمحمد آقامیری به این شرح است:

توحیدی مهر مدیر کل دامپزشکی استان قم

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

مطالب مرتبط

دیدگاه (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

ای کاش بررسی بشه، بعد از ۱۴ سال مدیریت، چه عملکرد مثبتی برای دامپزشکی استان داشتند؟

This comment was minimized by the moderator on the site

آفرین به ریاست سازمان ولی ای کاش مدیر کل های استان های دیگر از جمله ........ را هم که در مدت طولانی در مسند قدرت نشستن و کار مفیدی انجام ندادن هم سریع تر عوض بشن و در همان استان بمانند و برای کارهایی که کردن توضیح دهند.

آخرین بار در تاریخ حدود 1 ماه قبل توسط فاخته نیوز ویرایش شد فاخته نیوز
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، مجتمع آرامس، تیپ یک، ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری