1
2
3
در پی شکایت شرکت تولید کننده داروهای دامپزشکی؛
قرار منع تعقیب برای مدیر کل دامپزشکی کردستان صادر شد/ ورمقانی از برخی بی مهری ها در جریان شناسایی و برخورد با تخلفات گله کرد
 
در پی شکایت شرکت تولید کننده داروهای دامپزشکی از دکتر مجتبی ورمقانی مدیر کل دامپزشکی کردستان دائر بر گزارش خلاف واقع و نشر اکاذیب ، پس از رسیدگی توسط مراجع محترم قضایی قرار منع تعقیب صادر شد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1401-03-01 20:12

به گزارش فاخته به نقل از کانال تلگرامی اداره کل دامپزشکی کردستان، این رسانه نوشت:

«در اجرای وظایف قانونی و در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر مقابله با پدیده شوم فساد ، در سال ۱۴۰۰ نسبت به شناسایی تخلفات یکی از شرکتهای تولیدی داروهای دامپزشکی اقدام کرد، این شرکت بدون رعایت هرگونه ضوابط نسبت به تولید داروهای فاقد ماده موثره فعالیت می نمود که با هوشیاری کارشناسان این اداره کل تخلفات این شرکت شناسایی و احصا گردید .

مدیران این شرکت بجای تلاش برای رفع نواقص با هماهنگی برخی عوامل ضمن مراجعه به مسئولان عالی رتبه کشور و ارائه اطلاعات کذب و غیرواقعی نسبت به تخریب گسترده مدیر کل دامپزشکی کردستان اقدام نمودند که تلاش آنها در این زمینه به جایی نرسید و همزمان نسبت به طرح شکایت علیه مدیر کل دامپزشکی کردستان در محاکم محترم قضایی اقدام که پس از بررسی دقیق شکایت ، قرار منع تعقیب برای مدیرکل دامپزشکی کردستان صادر شد.»

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

در ادامه این گزارش عنوان شده؛

«لذا در این خصوص موارد زیر قابل تامل است:

۱_ مدیریت اداره کل دامپزشکی کردستان به اسناد معتبر و غیرقابل انکاری دسترسی دارد که نشان می دهد این شرکت در سایه برخی ترک فعلها در سالیان گذشته نسبت به تولید هزاران عدد داروی فاقد کیفیت و فاقد ماده موثره اقدام نموده است و موجبات ضرر و زیان بسیار زیادی به تولید کنندگان شریف سراسر کشور شده است .

۲_ اقدام تاریخی اداره کل دامپزشکی کردستان در شناسایی تخلفات این شرکت ، موجب ورود جدی تر سازمان دامپزشکی کشور به موضوع این شرکت  و نیز شناسایی تخلفات این شرکت و جمع آوری داروهای آن در سایر استان های کشور گردید .

۳_ کارشناسان اداره کل دامپزشکی کردستان اطلاعات دقیق و مستندی از سایر تخلفات این شرکت ( به غیر از تولید داروهای فاقد ماده موثره ) از جمله فرار مالیاتی ، عرضه خارج از شبکه و ... را جمع آوری نموده اند.

۴_ مدیریت اداره کل دامپزشکی کردستان ضمن گلایه از برخی بی مهری ها در جریان شناسایی و برخورد با تخلفات این شرکت ، برخود لازم می داند از حمایت های جناب آقای دکتر آقامیری معاون محترم وزیر و رییس سازمان دامپزشکی کشور و مسئولان محترم قضایی استان کردستان تشکر و قدردانی نماید.»

دکتر مجتبی ورمقانی مدیر کل دامپزشکی کردستان

دکتر مجتبی ورمقانی مدیر کل دامپزشکی کردستان

مطالب مرتبط

دیدگاه (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

خوب الان چي شده؟؟؟
نشر اكاذيب منع تعقيب شدي نكه جرمي كه واقع شده باشي رو منع تعقيب شده باشيد
خوش به حال مديركل دامپزشكي .....كه انقدر به اين چيزا دلش خوشه

آخرین بار در تاریخ حدود 1 ماه قبل توسط فاخته نیوز ویرایش شد فاخته نیوز
This comment was minimized by the moderator on the site

در شخصیت و درستی دکتر ورمقانی شکی نیست..آفرین به همت و تلاش بی شاعبه ایشان..

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، مجتمع آرامس، تیپ یک، ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری