1
2
3
در دیدار سه ساعته تشکل های دامپزشکی اصفهان با نماینده مجلس رخ داد:
نظرات کارشناسی در خصوص طرح صیانت از حقوق افراد در مقابل حیوانات به طور کامل پذیرفته شد
 
مسئولین تشکل های دامپزشکی استان اصفهان، طی دیداری که با نماینده شهر اصفهان در مجلس شورای اسلامی داشتند، نظرات کارشناسی خود را در خصوص طرح صیانت از حقوق افراد در مقابل حیوانات ارائه کردند که تمامی نظرات به طور کامل پذیرفته شد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-09-13 10:15

به گزارش فاخته، دکتر بهروز کبیری در این باره به پایگاه خبری تحلیلی فاخته گفت:  روسای ۳ انجمن صنفی درمانگاه‌های دامپزشکی، داروخانه ها و آزمایشگاههای دامپزشکی استان اصفهان شامل؛ بنده،  دکتر اخوان و دکتر میران زاده،  همراه با دکتر کیهانی عضو هیئت علمی دانشگاه شهرکرد، با حضور در دفتر مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با دکتر عباس مقتدایی نماینده شهراصفهان در مجلس شورای اسلامی دیدارداشتیم و در این زمان ، به رایزنی و تبادل نظر پیرامون طرح " صیانت از حقوق عامه درمقابل حیوانات مضر و خطرناک " پرداختیم.

 وی افزود: در این جلسه که  بمدت ۳ ساعت بطول انجامید، روسای انجمن ها و دکتر کیهانی به ارائه نقطه نظرات و بیان ایرادات طرح پرداختند و در نهایت این  ایرادات بشکل مکتوب در اختیار نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت و مقرر گردید در صورت نیاز، در جلسات کارشناسی حضوری  در مجلس شورای اسلامی  نیز  از حضار  این جلسه  و سایر کارشناسان و صاحب‌نظران دعوت  بعمل آید.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دکتر کبیری اعلام داشت: دکتر عباس مقتدایی در این دیدار با مجتبی ذوالنوری، نماینده پیشنهاد دهنده طرح صیانت از حقوق افراد در مقابل حیوانات نیز تماس تلفنی برقرار کرد و ضمن اعلام محتوای جلسه و ایرادات وارد شده به طرح، خواستار بررسی دقیق تر موضوع شد که این موضوع نیز از سوی آقای ذوالنوری مورد استقبال قرار گرفت.

مطالب مرتبط

دیدگاه (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

از اقدام شایسته آقای دکتر کبیر و همکارانشان در استان اصفهان تشکر میکنم .
امیدوارم انجمن های صنفی کلیه استانها ، اقدام مناسبی برای جلوگیری از اجرای طرحهای غیر کارشناسانه انجام و آمادگی خود برای مشارکت در این گونه موارد را به نمایش بگذارند .

This comment was minimized by the moderator on the site

اقدام شایسته آقای دکتر کبیری و همکاران قابل ستایش هست .
امیدوارم ، همکاران ما در سایر استانها هم با اقداماتی مشابه ، هم مانع طرح و تصویب لوایح غیر کارشناسانه گردند ، و هم توان خود برای مشارکت در تدوین اینگونه طرحها را به نمایش بگذارند .

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37391542
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، سجادیه6، مجتمع آرامس، تیپ یک شرقی ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری