1
2
3
قول مساعد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی جهت پیگیری درج حق تسری در احکام کارگزینی کارکنان سازمان دامپزشکی
 
کیومرث سرمدی واله نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس و کارکنان اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد جهت پیگیری قرار گرفتن حق تسری در احکام کارگزینی سال 1401 قول مساعد داد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-09-03 15:11

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد، کیومرث سرمدی واله، نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد ضمن دیدار با رئیس و کارکنان این اداره، از زحمات این قشر در راستای تامین امنیت غذایی و سلامت جامعه تشکر و قدردانی نمود.

در این دیدار کیومرث سرمدی واله نماینده مردم اسدآباد از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات اداره دامپزشکی و همکاران این اداره قرار گرفت و قول مساعد جهت پیگیری مسائل مربوط به اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد را داد.

وی با اظهار به اینکه حرفه دامپزشکی یکی از سخت‌ترین مشاغل است، گفت: کارکنان مجموعه دامپزشکی وظیفه بسیار سنگینی بر دوش دارند و قطعا در انجام وظایف خود با سختی‌های بسیاری روبرو هستند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نیز قول پیگیری مشکلات این سازمان و درخواست مطرح شده همکاران دامپزشکی شهرستان از جمله: پیگیری قرار گرفتن حق تسری دراحکام کارکنان سازمان دامپزشکی را در کمسیون های مجلس داد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

در پایان مهندس وثوقی کیا رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد ضمن تشکر و قدردانی از حضور نماینده اسدآباد در مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه، با اشاره به اینکه دامپزشکی یکی از پربارترین ادارات از حیث اجتماعی، اقتصاد ،سلامت و اشتغال است به بیان گزارشی از عملکرد و اقدامات انجام شده این اداره پرداخت.

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

خدا از دهنت بشنوه. با این وضعیت خراب معیشتی، تسری تنها راه نجات هست انگار

This comment was minimized by the moderator on the site

از نمایندگان محترم خواهش می کنیم وضعیت دریافتی دامپزشکان و سایر رده های شاغل در دامپزشکی را با سایر دستگاه ها مقایسه کنند بعد خودشان به این نتیجه می رسند که باید تسری را در احکام ما اعمال کنند.

This comment was minimized by the moderator on the site

کاش می شد زودتر نتیجه قطعی مشخص شود و اختلافات موجود ضرایب نیز به صورت منطقی از میان برداشته شود.

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-38901369
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری