1
2
3
نامه گلایه آمیز رییس هیات مدیره انجمن صنفی دامپزشکان علوم بالینی گیلان خطاب به رییس سازمان دامپزشکی کشور
 
رییس هیات مدیره انجمن صنفی دامپزشکان علوم بالینی گیلان طی نامه ای خطاب به رییس سازمان دامپزشکی کشور ضمن ابراز گلایه از برخی موارد خواستار حمایت بیشتر این سازمان از فعالان بخش خصوصی شد.
Delivery
Delivery
Delivery

دیدگاه (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

این ادبیات، کمال بی انصافی هست آقای دکتر واله. تا جایی که یادمان هست دکتر رفیعی پور در هر استانی که رفتند و جلسه گذاشتند حتما دوستان بخش خصوصی حضور داشتند و نظر دادند و در سازمان هم هیچ بخشنامه ای بدون نظر تشکل ها و بخش خصوصی تدوین نمی شه.

This comment was minimized by the moderator on the site

من هم شاهد و حاضر در برخی جلسات رییس سازمان بوده ام. وعده رنگارنگی داده نشده و از بخش خصوصی هم همیشه کمک خواستن دکتر رفیعی پور...به نظرم کمی تند رفتید دکتر واله عزیز. موفق باشید.

This comment was minimized by the moderator on the site

متاسفانه در بخش خصوصی واقعا مظلوم واقع شده ایم، نه جایگاهی برای دادرسی داریم و نه حقوق مشخصی، در صورت وجود حقوق مشخص هم هیچ بستری برای استیفا وجود ندارد، متاسفانه نظام دامپزشکی هم در بعضی استان ها مثل .....، به مافیایی تبدیل شده اند که در حال...

متاسفانه در بخش خصوصی واقعا مظلوم واقع شده ایم، نه جایگاهی برای دادرسی داریم و نه حقوق مشخصی، در صورت وجود حقوق مشخص هم هیچ بستری برای استیفا وجود ندارد، متاسفانه نظام دامپزشکی هم در بعضی استان ها مثل .....، به مافیایی تبدیل شده اند که در حال مکیدن خون اعضا هستند و گویی اعضا ی این NGO گرد هم آمده اند تا ریاست نظام دامپزشکی مهره های خود را بچیند و از داروخانه ها و سایر امتیازات بخش خصوصی نهایت سو استفاده و پول جویی را بکند، این عرصه نیازمند اصلاحات اساسی در مجریان و افکار غالب و کاربدست می باشد. امیدوارم هرچه زودتر انتخابات شورای نظام دامپزشکی اصلاح شود و از با روندی جدید از سر گرفته شود.
و من الله توفیق...

ادامه
آخرین بار در تاریخ حدود 2 سال قبل توسط فاخته نیوز ویرایش شد فاخته نیوز
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، مجتمع آرامس، تیپ یک، ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری