1
2
3
ادعای نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی:
نظام های صنفی کشاورزی و دامپزشکی، کانون باج‌خواهی از کشاورزان و دامداران شده اند/ وزیر جهاد مسأله را حل کند
 
عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس، با بیان اینکه نظام صنفی کشاورزی و دامپزشکی به کانون باج‌خواهی از کشاورزان و دامداران تبدیل شده است، خواستار ورود وزیر جهاد کشاورزی به موضوع و اصلاح این وضعیت شد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-07-27 13:33

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری فارس، محمد صفایی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز و در تذکر شفاهی با تأکید بر لزوم نقش‌آفرینی بیشتر مردم در حوزه اقتصاد اظهار داشت:‌ دولت محترم بستر لازم را برای حضور مردم در اقتصاد کشور فراهم کند و در بودجه 1401 نقش مردم به خوبی دیده شود.

وی همچنین افزود: وزارت امور خارجه نسبت به موضوع دیپلماسی اقتصادی به ویژه با کشورهای همسایه توجه ویژه کند؛ البته در این رابطه کمک وزارتخانه‌های اقتصاد، صنعت، گردشگری و علوم نیز لازم است.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از این تذکر با اشاره به مشکلات زعفران‌کاران در استان خراسان رضوی گفت: ستاد مدیریت بحران برای آبیاری محصولات زعفران در شرایط خشکسالی، به کشاورزان کمک کند.

صفایی همچنین در بخش دیگری از تذکر خود، به مشکلات صنفی کشاورزان و دامداران اشاره کرد و گفت: نظام صنفی کشاورزی و دامپزشکی به کانون باج‌خواهی از کشاورزان و دامداران تبدیل شده است و لازم است وزیر جهاد کشاورزی با سرعت این وضعیت را اصلاح کند.

وی در توضیح این نکته گفت:‌ یک دامدار اخیراً به من گفت که برای یک امضاء 25 میلیون تومان داده‌ام بدون اینکه حتی یک بازدید از دامداری من انجام شود!

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

صفایی تصریح کرد: این وضعیت، روند کسب و کار و تولید را در کشور با مشکل جدی مواجه می‌کند.

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-38901369
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری