1
2
3
معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی:
ناچار به واردات برخی از واکسن‌های طیور هستیم
 
معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور گفت: عرضه و تقاضا در موضوع واردات، صادرات و تولیدات داخلی، نقشی تعیین کننده ایفا می‌کند و البته کیفیت واکسن‌ها نیز موضوعی غیرقابل چشم پوشی است. تعدادی از واکسن‌ها در کشور تولید نمی‌شوند و به ناچار ناگزیر به واردات هستیم.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-07-25 11:44

به گزارش فاخته به نقل از ایسنا، دکتر سید بهمن نقیبی در بازدید از موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، با اشاره به اینکه در حال حاضر ارتباطات بین سازمان دامپزشکی و موسسه رازی که نقش مکمل یکدیگر را در حوزه پیشگیری و کنترل بیماری‌های دام و طیور دارند، در بهترین سطح در طی سالیان اخیر قرار دارد، اظهار کرد: موسسه رازی ثابت کرده تامین کننده تعداد قابل توجهی از واکسن‌های حوزه دامپزشکی به ویژه دام و طیور است و در کنترل بیماری‌ها نقش مهمی ایفا می‌کند.

وی تصریح کرد: با قاطعیت اعلام می‌کنیم در بسیاری از موارد که بررسی‌هایمان را در عرصه فارمی در ارتباط با واکسن‌های تولیدی موسسه رازی انجام دادیم نتایج بسیار درخشانی دریافت کردیم.

 وی ضمن تقدیر و ‌تشکر از مجموعه موسسه رازی، بیان کرد:  انتظار داریم این همکاری‌ها با موسسه رازی به گونه‌ای استمرار پیدا کند که نتایج آن به بهره برداران عرصه دامپزشکی که همان دامداران هستند، (چه در بعد صنعتی و عرصه تولید و چه به عنوان اسباب معیشت مردم) بتوانیم رسالت اصلی خود را در این زمینه انجام دهیم.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

وی در خصوص واردات واکسن‌های طیور بیان کرد: عرضه و تقاضا در موضوع واردات، صادرات و تولیدات داخلی، نقشی تعیین کننده ایفا می‌کند و البته کیفیت واکسن‌ها نیز موضوعی غیرقابل چشم پوشی است. تعدادی از واکسن‌ها در کشور تولید نمی‌شوند و به ناچار ناگزیر به واردات هستیم.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-38901369
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری