1
2
3
عملیاتی شدن دوره آموزشی تربیت بهداشتیار دام عشایر در استان فارس بر مبنای برنامه ملی بهداشت دام عشایر و یادآوری 2 نکته!
 
دوره آموزشی تربیت بهداشتیار دام عشایر در استان فارس در محل مرکز آموزشی علی‌آباد کمین شهرستان پاسارگاد برگزار می‌شود.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-07-20 09:42

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دوره آموزشی تربیت بهداشتیار دام عشایر در استان فارس بر مبنای برنامه ملی بهداشت دام عشایر در محل مرکز آموزشی علی‌آباد کمین شهرستان پاسارگاد از 17 مهرماه آغاز شده که تا 21 مهرماه جاری ادامه خواهد یافت.
بنابراین گزارش، جلسه اختتامیه این دوره آموزشی روز چهارشنبه ۲۱ مهر ماه برگزار می‌گردد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

فاخته- بدیهی است که این اقدام در نوع خود در راستای حمایت از تولید به ویژه تولیدات عشایری و پرورش سنتی دام طراحی شده؛ اما ای کاش در طراحی برنامه یادشده به گونه ای اقدام می شد تا از ظرفیت دانش آموختگان رشته ها و مقاطع مختلف دامپزشکی در قالب گروه های جهادی استفاده می شد تا هم نیاز به آموزش کمتر و صرف هزینه پایین تر باشد و هم ضریب اطمینان اقدامات از حیث ارتباط فعالیت ها با تحصیلات دانش آموختگان بیشتر شود و نکته دیگر اینکه، بایستی نهایت دقت لازم در این خصوص به عمل آید تا این اقدام به تهدیدی در تربیت درمانگران غیرمجاز تبدیل نشود.

بهداشت یار دام عشایر

بهداشت یار دام عشایر

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام
پارسال که این طرح عجیب و غریب و غیرکارشناسی‌شده ‌مطرح شد، بنده واکنش نشان دادم و با نوشتن یادداشتی نسبت به عواقب آن هشدار دادم. حقیقتا باورم نمیشد اجرایی بشه و انتظار داشتم مثل سایر تصمیمات خلق‌الساعه و اکثرا پوپولیستی، در حد حرف باقی...

با سلام
پارسال که این طرح عجیب و غریب و غیرکارشناسی‌شده ‌مطرح شد، بنده واکنش نشان دادم و با نوشتن یادداشتی نسبت به عواقب آن هشدار دادم. حقیقتا باورم نمیشد اجرایی بشه و انتظار داشتم مثل سایر تصمیمات خلق‌الساعه و اکثرا پوپولیستی، در حد حرف باقی بمونه! یادداشت مذکور رو مجددا اینجا ارسال میکنم. امیدوارم زین پس در مواقعی که دلسوزان صنف هشداری می‌دهند، چشمی بینا و گوشی شنوا در نزد تصمیم گیرندگان و صاحب منصبان صنف باشد. یا حق.

تلخندهای یک دامپزشک (۲۴)
- بهداشت‌یار!

تغییر در راس سازمان دامپزشکی کشور، دلهای همیشه امیدوار را دوباره حالی‌به‌حالی (!) کرد تا بلکه شوکی به این صنف وارد شود و شاهد جریان خونی تازه در کالبد رشته دامپزشکی باشیم. لیکن اولین شوک وارده بجای جریان خون از نوع جریان الکتریکی بود! ریاست محترم جدید سازمان دامپزشکی در بدو انتصاب به این سمت در دیدار با عشایر محترم و غیور از طرح "بهداشت‌یار" پرده‌برداری نمودند که به زعم بعضیها، تبدیل فرصت به تهدید است و حلقه معاش برخی رده‌های شغلی دامپزشکی را تنگتر خواهد کرد.
نام این طرح بنده را یاد تبلیغات برخی افراد فاقد مدرک مرتبط با دامپزشکی در فضای مجازی در چند سال پیش انداخت که افراد مذکور خود را "دامپزشک‌یار تجربی" معرفی کرده بودند که وجود چنین شغلهای غیرقانونی در این آشفته‌بازار شغلی دامپزشکان قابل تامل است.

ما ز یاران چشم یاری داشتیم و داریم...

✍? دکتر میرجلال سیدرسولی
۱۴/خرداد/۱۳۹۹

#تلخندهای_یک_دامپزشک
#تلخند

ادامه
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-38901369
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری