1
2
3
اعلام آخرین خبرها از پرداخت تسری از سوی سازمان برنامه و بودجه/ با تمهیدات پیش بینی شده احتمالا ۴۰ تا ۵۰ درصد ظرفیت تسری پرداخت خواهد شد
 
طبق اعلام مسئولان سازمان برنامه و بودجه، قانون تسری دامپزشکی جهت ترمیم حقوق کارکنان این سازمان در دستور کار قرار دارد و با تمهیدات پیش بینی شده احتمالا ۴۰ تا ۵۰ درصد ظرفیت آن مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-03-25 17:12

به گزارش فاخته، حمیدرضا عدل - معاون فنی، امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه - در نشستی خبری به تشریح گزارشی از عملکرد مجموعه زیر نظر خود در سال های اخیر پرداخت.

در جریان این نشست، موضوع قانون تسری برای کارکنان دامپزشکی به منظور تامین حقوق آنها مورد توجه قرار گرفت و این مقام مسئول در سازمان برنامه و بودجه گفت که به لحاظ قانونی باید از محل فروش اموال و دارایی های دولت قانون تسری برای کارکنان دامپزشکی اجرایی شود. بنابراین این موضوع در دستور کار قرار دارد و در هفته های اخیر طی جلساتی که با سازمان دامپزشکی برگزار کرده ایم، قرار شده بخشی از آن بر اساس ظرفیت قانون بودجه و بخشی دیگر از محل منابع دیگر تامین مالی شود.

وی گفت: سازمان برنامه و بودجه بطور حتم موافق اجرای قانون تسری برای سازمان دامپزشکی است و بسته به میزان فروش اموال و واریز آن احتمالا ۴۰ تا ۵۰ درصد از این ظرفیت برای کارکنان دامپزشکی استفاده خواهد شد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید) 

به گفته مسئولان سازمان برنامه و بودجه، با دستوری که رئیس سازمان برنامه و بودجه در رابطه با اجرای قانون تسری سازمان دامپزشکی داشته، قرار است در کنار فروش اموال و دارایی ها از محل منابع عمومی و ظرفیت های آن نیز استفاده و بخشی از قانون تسری به زودی اجرایی شود که احتمالا قبل از فروش اموال و دارایی ها نیز کلید خواهد خورد.

دو روز قبل، رییس سازمان دامپزشکی کشور در گفتگو با فاخته (اینجا)، خبر از پرداخت ارقام مربوط به تسری فوق العاده خاص به کارکنان این سازمان از ابتدای سال جاری طی روزهای آتی داده بود.

 

منبع: فاخته، ایسنا

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، خیابان خواجه ربیع، آیت الله عبادی 80 پلاک3
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری