• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-11-30 09:36 Time تشکیل کارگروهی مشترک به منظور بررسی وضعیت فروش واکسن و داروی دامپزشکی
 
دکتر صفری رئیس سازمان نظام دامپزشکی و دکتر تابش رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان پیش از ظهر امروز در دیداری صمیمانه راه‌های گسترش همکاری‌های دوجانبه بررسی کردند.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نظام دامپزشکی، در این دیدار که با همراهی معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی سازمان نظام دامپزشکی و مقاماتی از سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان برگزار شد، موضوعاتی همچون محاسبه نرخ سود پخش و فروش واکسن و داروهای دامپزشکی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد؛ کارگروه مشترکی متشکل از کارشناسان دو سازمان وضعیت فروش دارو و واکسن را در حوزه دامپزشکی به دقت رصد کرده و ضمن بازدید میدانی، نظر و پیشنهاد خود را به هیأت عالی نظارت ارائه نمایند.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دو سازمان همچنین بر ضرورت همکاری‌های بیشتر بویژه افزایش کارگروه‌های مشترک درخصوص سایر موضوعات مرتبط تاکید کردند.

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

الان کدوم یکی از فروشندگان سایر لوازم حاضرن به قیمت قدیم جنسشون رو به ما بدن؟

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری