• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-10-03 12:10 Time دکتر جواد اعلمی، به عنوان مدیر کل دامپزشکی استان خراسان رضوی منصوب شد
 
صبح امروز و در مراسمی با حضور رییس سازمان دامپزشکی کشور و معاونین و مدیران ستادی این سازمان، رییس سازمان جهادکشاورزی استان و برخی از مسئولان و مدیران تشکل و انجمن های صنفی که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، دکتر جواد اعلمی به عنوان مدیر کل دامپزشکی استان خراسان رضوی منصوب شد و از زحمات دکتر احمد شریعتی که از 20 آبان ماه 1396 مسئولیت را عهده دار بود قدردانی شد.

به گزارش فاخته در حکم دکتر جواد اعلمی که از سوی رییس سازمان دامپزشکی کشور ابلاغ شده آمده است: 

 

پایگاه خبری تحلیلی فاخته ضمن قدردانی از اقدامات اثربخش دکتر احمد شریعتی در سطح استان، برای دکتر جواد اعلمی که از مدیران با اخلاق و خوشنام حوزه دامپزشکی استان نیز می باشد آرزوی توفیق روزافزون دارد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

درود بر دکتر ماکنعلی عزیز با این انتخاب ارزشمند. البته دکتر شریعتی عزیز هم عالی بودند. و دکتر اعلمی دوست داشتنی هم جزو افراد توانمند و لایق هستند. مبارک باشد

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
 
8 - جمادی ثاني - 1442
 
2021 - Jan - 21