• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
با پیگیری اداره کل و نظام دامپزشکی استان خراسان رضوی صورت گرفت:
Time 1399-09-28 08:01 Time رییس سازمان جهاد کشاورزی دستورالعمل نحوه اجرای ماده ۱۹ آیین‌نامه نظارت بهداشتی دامپزشکی را به دستگاه‌ها، اتحادیه‌ها و انجمن‌های مربوطه ابلاغ کرد
 
محمدرضا اورانی، رییس سازمان جهادکشاورزی استان خراسان رضوی، دستورالعمل نحوه اجرای ماده ۱۹ آیین‌نامه نظارت بهداشتی دامپزشکی در استان را به دستگاه‌ها، اتحادیه‌ها و انجمن‌های مربوطه ابلاغکرد.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی نظام دامپزشکی استان خراسان رضوی، در اطلاعیه ای که در کانال این نهاد منتشر شده آمده است: پس از تشکیک انجمن های محترم کارفرمایی و شکایت به دستگاه های نظارتی در ارتباط با اجرای قانون ماده ۱۹ توسط نظام دامپزشکی از مورخ ۹۸/۱۰/۰۱ و طی جلسات متمادی و دفاع خوب و هماهنگ نظام دامپزشکی و اداره کل دامپزشکی ، دستورالعمل لازم توسط رییس سازمان جهاد کشاورزی که همان صورتجلسه نهایی در حضور همه اعضا و کمیته بررسی بود ابلاغ گردید.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

 

 

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

باز هم درود به غيرت و شرف خراساني ها. دمشون گرم

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
 
8 - جمادی ثاني - 1442
 
2021 - Jan - 21