• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-06-30 12:14 Time تشکیل شورای حقوقی در سازمان دامپزشکی کشور و انتصاب رئیس آن
 
ریاست سازمان دامپزشکی کشور با توجه به تشکیل شورای حقوقی در این سازمان، با صدور حکمی معاون امور حقوقی و قراردادها را به ریاست شورای حقوقی منصوب کرد.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر علی‌صفر ماکنعلی رئیس این سازمان با صدور حکمی دکتر علی آتشی معاون حقوقی و قراردادها در سازمان دامپزشکی کشور را به سمت ریاست شورای حقوقی این سازمان منصوب کرد.
بنابراین گزارش، دکتر ماکنعلی در حکم آتشی از او خواسته است تا با پیگیری اهداف موردنظر و تشکیل جلسات شورا به صورت مرتب از ظرفیت موجود و خرد جمعی در جهت صیانت از حقوق دولت به نحو موثر استفاده کند.
هدف از تشکیل شورای حقوقی در سازمان دامپزشکی کشور که بعنوان یکی از برنامه های دکتر ماکنعلی در مورخ 15 شهریور ماه 99 برای نخستین بار در نوع خود ایجاد شد، نظام‌مند نمودن راهکار استفاده بهینه از ظرفیت کارشناسان حقوقی سازمان و هماهنگی موثر بین واحدهای حقوقی ستاد و ادارات کل دامپزشکی استان‌ها و استانداردسازی و تقویت نقش حقوقی، ارتقاء جایگاه، تبیین وظایف و شیوه گردش امور در واحدهای مذکور عنوان شده است. شورای حقوقی سازمان دامپزشکی کشور از 7 نفر کارشناس حقوقی این سازمان بعنوان عضو تشکیل می‌گردد که تعداد اعضای آن، بر اساس ضرورت می‌تواند افزایش یابد.

 

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

بجای این ............بازی ها دو نفر را تعیین کند تا به فکر گرفتن تسری و افزایش حقوق باشند

آخرین بار در تاریخ حدود 1 ماه قبل توسط فاخته نیوز ویرایش شد فاخته نیوز
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
 
13 - ربيع أول - 1442
 
2020 - Oct - 29