• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
اختصاصی فاخته؛
Time 1399-05-05 12:06 Time پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دامپزشکی در هرمزگان همچنان در انتظار! دامپزشکی استان پی گیر بودجه!
 
در حالی که پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پنجم در استان هرمزگان از طولانی شدن روند جذب در اداره کل گلایه مند هستند؛ دامپزشکی استان از انجام فرایند استخدامی این گروه تا پایان سال خبر می دهد.

به گزارش فاخته، سال گذشته که بود که تعداد 9  نفر از این پذیرفته شدگان طی پیامی به این پایگاه خبری، خواستار پی گیری موضوع شدند که فاخته نیز بر حسب رسالت مطبوعاتی و حرفه ای خود (اینجا) با تهیه گزارشی، پیگیری خود را انجام داد.

اما طی روزهای گذشته مجدا پیامی برای فاخته ارسال شد که با توجه به حساسیت و اهمیت، موضوع را با مدیر کل دامپزشکی استان در میان گذاشتیم و دکتر جانباز نیز خبرنگار ما را به معاون توسعه مدیریت و منابع این اداره کل ارجاع داد.

بنا به این گزارش، در تماس با دکتر میراحمدی، وی ضمن تاسف از این موضوع، گفت: به شکل ویژه ای پیگیر حل این مشکل هستیم و در اعتبارات سال 99، موارد مرتبط با این 9 نفر پیش بینی و به سازمان برنامه و بودجه استان اعلام شده و حتی تمام مشخصات ایشان را در سامانه کارمندایران ثبت کرده ایم.

وی اظهار کرد: تمام کارهای این تعداد شامل؛ امور ادارای، گزینش و ... را به اتمام رسانده ایم و اطمینان خاطر می دهم که هیچ کوتاهی از طرف ما صورت نگرفته است.

وی افزود: دکتر جانباز هم تمام تلاش و پی گیری خود را انجام داده اند اما متاسفانه در زمینه اعتبارات به مشکل برخوردیم اما با پیگیری انجام شده امید زیادی داریم با همکاری سازمان برنامه و بودجه استان این مشکل رفع شود.

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

ممنون از پایگاه خبری تحلیلی فاخته نیوز که به طور جد پیگیر موضوعات استخدامی هستند ، به شما خدا قوت میگم و همیشه از خدا می‌خوام باشید ?

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
 
24 - ذو الحجة - 1441
 
2020 - Aug - 13