• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
پیگیری پیام مخاطبان؛
Time 1399-12-09 07:49 Time مدیر کل امور اداری سازمان دامپزشکی کشور در گفتگو با فاخته جزییات ثبت نام پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی را اعلام کرد
 
«تو روخدا خواهشمندم از زمان مصاحبه قبول شدگان دامپزشکی در آخرین آزمون دستگاها های اجرایی مطلب تهیه کنید؛ بخدا موندیم که کی زمان مصاحبه است و کسی پاسخگوی ما نیست با تشکر از مطالب و اخبار تان»

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
با حضور سفیر نروژ در تهران در سازمان دامپزشکی کشور مقرر شد:
Time 1399-12-08 19:53 Time همکاریهای دامپزشکی ایران و نروژ توسعه می‌یابد
 
بر اساس مذاکرات رئیس سازمان دامپزشکی کشورمان با سفیر نروژ در تهران، ایران و نروژ در زمینه توسعه زمینه همکاریهای دامپزشکی بین دو کشور همکاری می‌کنند.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
رئیس سازمان دامپزشکی کشور توصیف کرد:
Time 1399-12-08 19:45 Time آنفلوانزای پرندگان در 5 پرسش
 
رئیس سازمان دامپزشکی کشور در مقاله ای با عنوان «آنفلوانزای پرندگان در 5 پرسش»، به تشریح مهمترین مشخصات بیماری آنفلوانزای پرندگان بعنوان یک عفونت ویروسی بسیار مسری که در پرندگان وحش و خانگی اتفاق می‌افتد و باعث مرگ و میر بسیار زیاد و در نتیجه خسارات اقتصادی بسیار زیادی می‌شود پرداخت و اقدامات سازمان دامپزشکی کشور بعنوان مرجع ذیصلاح و بازیگر اصلی در جلوگیری از شیوع این بیماری را توصیف کرد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-12-06 13:27 Time درخواست انجمن صنفی مراکز مایه کوبی مستقل خراسان رضوی از رییس سازمان دامپزشکی کشور برای حل مشکلات این مراکز
 
انجمن صنفی مراکز مایه کوبی مستقل خراسان رضوی طی نامه ای به رییس سازمان دامپزشکی کشور خواستارحل مشکلات این مراکز شد و پیشنهادهایی دراین زمینه نیز ارائه داد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور:
Time 1399-12-06 08:01 Time ۱۵ استان گرفتار آنفلوانزای حاد پرندگان شدند
 
معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی گفت: بنابر آخرین آمار از ابتدای مهر تاکنون ۵۶ کانون در ۱۵ استان کشور گرفتار آنفلوانزای حاد پرندگان شده‌اند.

ادامه مطلب

04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری