• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-05-07 10:49 Time گفتگوی فاخته با دبیر انجمن صنفی درمانگاه های دامپزشکی استان خراسان در خصوص مطالب منتشر شده در زمینه جراحی حیوانات
 
فاخته- اخیرا و در پی انتشار مطالبی در خصوص جراحی های حیوانات خانگی، اغلب رسانه ها به این موضوع پرداخته و حتی افکار عمومی نیز از این بحث متثر شد. لذا بر آن شدیم تا با دبیر انجمن صنفی درمانگاه های دامپزشکی استان خراسان گفتگویی در این خصوص داشته باشیم و موضوع را با تعمق بیشتری بررسی کنیم.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-02-03 13:43 Time بخوانید و کمتر "مرغ" بخورید؛ مرغ‌هایی که فقط "حلال" است! انتقاد شدید مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان البرز از پرورش طیور صنعتی در ایران
 
در مرغداری صنعتی و کشتارگاه های ما تلاش می‌شود که حداقلِ مسائل فقهی (واجبات) رعایت شود تا مرغی که به دست مردم می‌رسد فقط "حلال" باشد. اما استانداردهای اخلاقی، نه نسبت به حیوان و نه نسبت به مصرف‌کننده مراعات نمی‌شود.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-05-25 09:03 Time معرفی «دکتر امیرحسین بهداد» به عنوان نماینده وزارت جهاد کشاورزی در شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی کشور
 
وزیر جهاد کشاورزی در حکمی «دکتر امیرحسین بهداد» را به عنوان نماینده این وزارتخانه در شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی تعیین کرد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
در دیدار نماینده کرمانشاه در مجلس و رییس شورای نظام دامپزشکی استان کرمانشاه تاکید شد:
Time 1399-05-24 18:30 Time اجرای ماده 19 و قطع ارتباط مالی مسئولین فنی بهداشتی با کارفرمایان
 
در دیدار نماینده کرمانشاه در مجلس و رییس شورای نظام دامپزشکی استان کرمانشاه بر اجرای ماده 19 و قطع ارتباط مالی مسئولین فنی بهداشتی با کارفرمایان تاکید شد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-05-22 07:31 Time انتقاد تند یک فعال حقوق حیوانات از برخی دامپزشکان/حساب دامپزشکان شریف از دامپزشکان پول پرستی که در کلینیک‌های لاکچری خود سلامت حیوان را به‌خطر می‌اندازند جداست
 
با وجود پاسخ ها و تکذیبیه های صنوف مختلف دامپزشکی، فرزاد علیزاده از فعالان حقوق حیوانات در کشور، طی یادداشتی، دامپزشکان را به پول پرستی و قتل عام سگ ها در پروژه های مدیریت شهری متهم کرد.

ادامه مطلب

04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
 
26 - ذو الحجة - 1441
 
2020 - Aug - 15