1
2
3
یادداشت؛ علیرضا کیهان پور/ دامپزشکان و پیرادامپزشکان بخوانند؛
ما نیز کارکنان کلیدی غیرقابل انکار هستیم
 
گاهی از یک رخداد و تعویض های مدیریتی ،می توان تا حدودی فرصت ها را به طور نسبی برای فرهنگ سازی مجدد و تبدیل وضعیت وچالش ها به دیدگاه های مورد نیاز در جهت پیشنهادات با اتکاء به انتقال یافته ها و دستاوردهای ارزنده گذشته برای نیل به اهداف کمی و کیفی، نو پدیدسازی های پیچیده برای تحقق آرمان های واقعیت گرای یک خانواده بزرگ تخصصی مانند عرصه دامپزشکی اعمال نمود.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-09-25 18:11

 *(بخش یکم)*

فاخته- صنعت دام وطیور کشور بزرگترین سرمایه گذاری پس از صنعت نفت را در تاریخ معاصر   ایران -- در ابتدا توسط دولت و آنگاه توسط بخش پویای خصوصی-- به خود اختصاص داده ودر راستای بخشی از تامین مولفه های امنیت  غذایی، تغذیه ای، تولید، توسعه پایدار، خود اتکایی، نوآوری، فناوری روز، اشتغال مستقیم وغیر مستقیم، جلوگیری از مهاجرت های بی رویه، رشد و بالنده گی مناطق محروم و نیمه محروم، صادرات  وارزآوری در جایگاه راهبردی خود با اتکاء،  به دانش و تجارب مفید متخصصان و کارشناسان فنی با کار بست دستاوردهای ارزنده پژوهشی، آموزشی وترویجی در عرصه اجرایی  پوینده و هدفمند این مسیر سخت و دشوار را در این شرایط ویژه تحریم های ظالمانه دشمنان به سر منزل مقصود طی کرده و خواهد کرد.

حفاظت راهبردی و حراست مادی ومعنوی از این تنوع زیستی و سرمایه عظیم تکرار نشدنی که حاصل تلاش ها  و جانفشانی های پنهان وپیدای دست اندرکاران مربوطه بوده و در صف نخست وخط شکنان آن به گواه تاریخ و بدون شک و تردید دامپزشکی  و دامپزشکان در تمامی رده ها ورسته های شغلی وابسته به خود و(NGO,s)ها بوده، هست و خواهد بود.

دامپزشکی ایران با مجموعه عظیم و بزرگی از همه متخصصان یکی از بزرگترین ثروت های منابع انسانی کشور به لحاظ کمی و کیفی بوده به طوری که تعدادی از این دامپزشکان علاوه در داخل خوشبختانه در عرصه های جهانی مطرح وسرآمد رسته های آکادمیک ونوآورنه نیز بوده و هستند.

در بزنگاه حادثه بزرگ وغافلگیرانه بیماری ویروسی کرونا، از دامپزشک تا واکسیناتورها در تمام کشور وحتی سرحدات دور ومحروم ایران، طلایه داران بهداشت، سلامتی، پیشگیری ودرمان بوده و بنا به قول مشهور پرچم آنان همواره بالا ودر اهتزاز جاودان است به طوری که شهدای بزرگواری از این صنف پویا، تلاشگر، گمنام تقدیم راه مبارزه با کرونا شده که نام و یادشان را گرامی داشته  وبه اثربخشی جهاد آنان  از عمق جان و روان افتخار می کنیم.

این کارکنان کلیدی و غیرقابل انکار باید تکثیر، رویش وبافرهنگ سازی مطلوب بر صفحه تابناک این حماسه ها در تاریخ ثبت و مانا بمانند که هستند. ادامه دارد...

علیرضا کیهان پور

تحلیلگر رسانه ای

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

درود بر جناب کیهان پور، مثل همیشه عالی نوشتید. منتظر ادامه مطلب هستیم.

This comment was minimized by the moderator on the site

عالی بود اما ای کاش واقعا قدر بدانند و به سختی های کار ما واقف باشند و دریافتی ما را بر اساس سختی کار رقم بزنند.

This comment was minimized by the moderator on the site

سپاس از استاد کیهان پور عزیز که همواره به خانواده دامپزشکی لطف دارند.

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، خیابان خواجه ربیع، آیت الله عبادی 80 پلاک3
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری