1
2
3
پیام معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور به مناسبت 4 سالگی فاخته؛
"سالروز یک پرواز ؛ شادباش یک تولد" پرواز فاخته بر فراز دورترین قله های خبررسانی در عرصه دامپزشکی دور از دسترس نیست
 
همزمان با چهارمین سالروز تولد رسانه فاخته، معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور، طی یادداشتی، این مناسبت را تبریک گفت.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-09-14 08:04

در پیام ارسالی دکتر بهمن نقیبی آمده است:

" سالروز یک پرواز ؛ شادباش یک تولد "

هر صبح که خداوند نعمت چشم گشودن دوباره بر زیبایی های جهان را ارزانی مان می دارد ، آغازیست بر یک حرکت نو و این ماییم که در چگونه رقم خوردن داستان زندگی در یک روز جدید تاثیر گذاریم و البته عمق و میزان تاثیرمان در هدایت و جهت دهی صحیح به آن ، متاثر از میزان دانایی و آگاهی ماست. بدون تردید بخش قابل توجهی از این آگاهی و دانش ، حاصل جریانات رسانه ای و گردش اخبار است ؛ چه آن زمان که به دقت به اخبار رادیو گوش می دهیم یا خبری را در رسانه ای نوشتاری یا دیداری بی کم و کاست دنبال می کنیم و چه زمانی که از سر تفنن و وقت گذرانی نگاهمان بر صفحه ای در فضای مجازی می لغزد و علی الظاهر توجه جدی به آن نمی نماییم.
گرایش به دانستن و آگاهی کمابیش در تمامی انسانها وجود دارد و چونان شعله ای در وجودشان در حال زبانه کشیدن است. رسانه ها در تمامی لحظات زندگی عطش سیری ناپذیر ما به آگاهی های بیشتر را پاسخ می دهند و چنانچه این اطلاع رسانی در حوزه شغلی و حرفه ای باشد ، برایمان جذاب تر و دلپذیرتر خواهد بود.
حرفه دامپزشکی در مسیر رو به تعالی خود نیازمند به شناخته شدن بیشتر در سطح جامعه است. حفظ و صیانت از سرمایه دامی کشور از طریق کنترل و پیشگیری از بیماریها و تضمین سلامت فرآورده های خام دامی ، مسئولیت های سنگینی هستند که حرفه دامپزشکی آنها را بر دوش می کشد و برای ارتباط و تعاملی دو سویه با آحاد جامعه و مرتبطین حرفه نیاز به رسانه هایی است که پل این ارتباط باشند. رسانه ای چون " فاخته " که یکروز مانده به نیمه آخرین ماه فصل رنگارنگ پاییز نوایش در فضای رسانه ای دامپزشکی طنین انداز شد تا در کنار سایر رسانه ها از دشواری حرفه دامپزشکی بگوید ، از وظایف خطیرش ، از جایگاه رفیعش ، از بعضی بی مهری ها و البته امیدهایش ؛ امید به آینده ای درخشان در مسیر تعالی و "فاخته نیوز" نشان داد که تعهد و مسئولیت پذیری و نوآوری را در کنار یکدیگر دارد و این رمز موفقیتش خواهد بود و راز ماندگاری اش .
پرواز فاخته بر فراز دورترین قله های خبررسانی در عرصه دامپزشکی دور از دسترس نیست اگر بال های تعهد و تخصصش هماهنگ و همگام با هم به حرکت درآیند.
۱۴ آذر ماه سالروز نخستین پرواز فاخته در عرصه خبری کشور بر همراهان این سفر رو به صعود؛ مبارک باد.

دکتر سید بهمن نقیبی
چهاردهم آذرماه ۱۴۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37391542
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، سجادیه6، مجتمع آرامس، تیپ یک شرقی ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری