1
2
3
دامپزشکان؛ دیگر قربانیان بی توجهی دولت
 
در شرایطی که ایران عزیز؛ درگیر بیماری ویروسی مهلک کرونا می باشد؛ دامپزشکان؛ این جان بر کفان عرصه ی سلامت؛ با حداقل امکانات دفاعی؛ بهداشتی؛ پیشگیری و ضدعفونی و با تقریبا هیچ حمایت دولتی، درعمقِ این فاجعه ی قرن، در حالِ خدمتگزاری هستند.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-12-19 00:00

فاخته- خدمتی واجب که در صورت عدم توجه مسئولین ذیربط در برآورده ساختن نیازهای آنان ، میتواند بنیان گذار فاجعه ای بزرگ باشد.

کلینیسین هایی که با از خود گذشتگی ، خانه به خانه و روستا به روستا و شهر به شهر ،میتوانند علاوه بر خطر آلودگی برای خود ؛ حامل و ناقل بیماری برای دیگران باشند ؛ و این ویروس را در سطح وسیعی منتشر سازند و این در حالیست که حتی ماسک و لباس یک بار مصرف در دسترس نیست .

داروخانه های دامپزشکی که در روزهای اول ، تمامی داروهای ضدعفونی و ماسک ها و الکل و ... را بدون چشم داشتی ، در اختیار مراجع بهداشتی و عموم مردم قرار دادند و حتی از اعطای آخرین ماسک نیز در جهت حفظ سلامت و پیشگیری از بیماری مراجعه کنندگان گرامی دریغ نکردند ! امروز در خط مقدم عرصه ی سلامت ، بدون سنگر و مامن و پناهگاه در حال خدمت با ریسک بالا هستند.

نیروهای جان بر کف مراکز واکسن و مایه کوبی ؛ مسئولین فنی و بهداشتی و کارکنان کشتارگاه ها که بجهت تامین ارزاق مردم عزیز سرزمینم همت میکنند و ایثار ؛ اگر مورد توجه قرار نگیرند ؛ فردا بیماران و خدای ناکرده متوفیان روزهای آتی خواهند بود و صد البته ناقل بیماری و اشاعه دهنده در سطح وسیعی از جامعه !

اینجانب بعنوان یک کلینیسین مرتبط با بیمار کرونایی که در قرنطینه ی خانگی هستم ؛ از مسئولین مربوطه تقاضامندم ، در جهت حفظ و حراست از این ذخیره ی علمی و انسانی ! دستکش ، ماسک ، البسه ی مورد نیاز ، مواد ضدعفونی و ... را حتی به صورت بهادار ! در اختیار این قشر مظلوم و غیور قرار دهید تا از ابتلا و گسترش آلودگی جلوگیری بعمل آید.


ایران
گلستان
علی آبادکتول
دکتر محی الدین احمدی
۱۹ اسفندماه ۹۸

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، مجتمع آرامس، تیپ یک، ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری