• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-10-23 08:40 Time یادداشتی با چاشنی صراحت با موضوع برخورد با مسئولین فنی بهداشتی دامپزشکی
 
رئیس انجمن صنفی مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی دامپزشکی استان گلستان طی یادداشتی صریح که در فضای مجازی منتشر شده، از برخی اظهار نظرهای این روزها در خصوص برخورد با مسئولین فنی بهداشتی دامپزشکی گلایه کرده است.

به گزارش فاخته، در یادداشت دکترعلی عشقی آمده است:

تبلیغات عجیب این روزها بر علیه مسئولین فنی بهداشتی به بهانه اجرای آیین‌نامه نظارت بهداشتی و دستورالعمل های مربوطه در حالی با اشتیاق در حال افزایش است که قانونگذار به روشنی مجری این قوانین را مشخص کرده است و عدم اجرای صحیح آیین‌نامه اجرایی نظارت بهداشتی دامپزشکی و دستورالعمل های مرتبط به روشنی ضعف در سازمانهای مرتبط را مشخص می‌کند.
سخنان بدون منطق تعدادی از مسئولین که بر اساس قانون چه در زمان حال و چه در زمان گذشته مسئولیتی برای اجرای بهینه آیین‌نامه ها داشته اند و پس از گذشت یک دهه از عمر آیین‌نامه هیچ دستاورد موثری نداشته اند، جز توجیه ناتوانی و وابستگی به جریانهای خاص هیچ دلیل دیگری نمی‌تواند داشته باشد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

از تمام مسئولین سازمان فخیم دامپزشکی و سازمان نظام دامپزشکی که در این ١٢ سال خود استخوان لای زخم اجرای بهینه آیین‌نامه اجرایی نظارت بهداشتی دامپزشکی و دستورالعمل های مرتبط بوده اند و با عدم کفایت، عدم استقلال رأی، عدم جسارت لازم برای اجرای قوانین انواع تخلفات را در جریان اجرای این دستور العمل ها مرتکب شده اند و با چشم پوشیهای محرز بر تخلفات راه را برای عدم اجرای این دستورالعمل ها باز کرده‌اند خواهشمندیم با سخنان مغرضانه خود اندک محبوبیت سازمانهای متبوع خود را در جمع همکاران بخش خصوصی از بین نبرده و با تعهد و تعقل در جهت اعتلای بهداشت و امنیت غذایی تحت لوای پیکره واحد دامپزشکی بکوشند و الگوی مناسب اجرای وظایف و قوانین باشند.

دکترعلی عشقی 
رئیس انجمن صنفی مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی دامپزشکی استان گلستان

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
 
8 - جمادی ثاني - 1442
 
2021 - Jan - 21