• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
یادداشت؛ پذیرفته شدگان در رشته ی دامپزشکی بخوانند
Time 1399-07-06 13:35 Time اگر بدنبال کار راحت و پر درآمد هستید دور دامپزشکی یک خط بزرگ قرمز بکشید؛ دکتر محی الدین احمدی
 
اگر احوالات شما لطیف است و بوی بد اذیتتان میکند عطاری بزنید بهتر است

فاخته- اگر سخت کوش هستید و به نسبت تلاشتان درآمدش راضیتان میکند بسم الله.

-چه آقا و چه خانم ؛ دامپزشکی یا هرچه ؛ بدون علم به جایی نخواهید رسید.
فکر نکنید یک مدرک پزشکی خواهیم گرفت و دکتردکتر گفتن اطرافیان را عشق است ! خیر ! اطرافیانتان نیز دکتر بیسواد را ارزشی قائل نخواهند بود!
اگر هم باشند ، مدرک برایتان نان و آب نخواهد شد.

- با حفظ احترام اگر قرار است بقالی گردان پدر باشید بعد از تحصیل ! از همین حالا بگردانید فرمان زندگیتان را که صدالبته بهتر جواب خواهید گرفت.

- دامپزشکی عطر فرانسوی ۵۵ میلیونی آقای دکتر شاسی سوار نیست که شما فقط ظاهرش را می‌بینید و زمینهای خریداری شده اش را در ذهن متصور هستید.
(خوب بخاطر دارم ورود ۱۲ نفر از همشهری های گل خودمو بعد از خریدن یک دستگاه خودروی تقریبا به روز ، که موجب انتخاب غلطشون شد! نکنین این کارو با زندگیتون)

-اگر در خودتان سراغ دارید بی خوابی شبانه را ، اگر میتوانید خواب ظهرتان را قیچی کنید برای نجات زندگی پیرمرد و زنی روستایی ، اگر خوشی مراسم عروسی و جشن را بیخیال میشوید و لباس شیکتان را با روپوش خونی بعد از سخت زایی گاو مشهدی حسن عوض میکنید و اگرهای اینچنینی ، دست در دستانتان می‌نهیم و کنارتان هستیم تا نهایت موفقیتتان! و اگر نه که ما را به خیر و شما را به سلامت !

-اگر سرمایه داری هستید که بامید داروخانه و درو کردن پول حوزه ی طیور و دام ورود خواهید کرد ببینید آن روی سکه را که ورشکستگی مرغدار است و خالی ماندن حساب شما و چک های برگشتی یا پاس کردن چکهای شرکت ها با زمینهای پدری و فروش املاکتان!

- اگر میتوانید برای کار شبانه با حداقل حقوق این حوزه و دور زدن های قانون پرداخت توسط کارفرما ، خودتان را آماده کنید ، بیایید قدمتان روی چشم.

- فرش قرمز دامپزشکی و درآمد سرشارش مختص فارغ التحصیل باسواد و کوشا و سختی کشیده است و جهادگر بمعنای واقعی !

- به والله العلی العظیم شما رقیب ما نیستید که رایتان را بزنیم ، فقط دلمان به حال وقت و رشدی که میتوانید داشته باشید اما با تقلید و چشم و هم چشمی کور خواهد شد ، میسوزد ، پس اگرها را کاملا هضم کنید و بعد پنجه در رکاب این راه دشوار و صدالبته رفاه زا بگذارید که ۶ هفت سال بعد پشیمان و سرگردان نباشید.

راهنمای امروزتان و شاید همکار فردایتان


دکتر محی الدین احمدی
کلینیسین

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
 
13 - ربيع أول - 1442
 
2020 - Oct - 29