• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-11-13 Time ساخت نانو لیپوزوم حساس به سرما برای انجماد اسپرم گاو
 
...

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-11-02 Time سرعت عمل سازمان دامپزشکی در ردّ صریح اظهارات بی اساس
 
چند روزی است که سوژه جدیدی با موضوع «سلامت شیر» از طرف یکی از کارشناسان حاضر شده در رسانه ملی، محور بحث بسیاری از مردم و از جمله افراد و محافل حوزه صنایع دام شده است. ...

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
یادداشت سردبیر
Time Time دلجویی که نشد؛ بماند، نمک بر زخم هم پاشیدند!
 
فاخته – این هفته جدا از تمام دغدغه هایی که هموطنانمان در کنار مشکلاتی چون آلودگی هوا، تعطیلات پی در پی مدارس، آبگرفتگی های منازل در استان خوزستان و سرمایی که زلزله زدگان کرمانشاه همچنان با آن درگیر هستند و … دارند؛ جامعه دامپزشکی کشور با توهین و تمسخر سریال طنزنمای زیر همکف.. ...

ادامه مطلب

  • 1
  • 2
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
 
23 - جمادی ثاني - 1441
 
2020 - Feb - 17