1
2
3
Time خانواده بزرگ دامپزشکی در غربت به سر می برد
سرپرست شبکه دامپزشکی خوشاب در اولین جلسه کاری خود با بخش خصوصی گفت: با توجه به اینکه یکی از تخصصی ترین ارگانهای بهداشتی دامپزشکی می باشد. اما نتوانستیم به خوبی نقش دامپزشکی را در تولید وبهداشت جامعه تبیین کنیم و خانواده بزرگ دامپزشکی در غربت به سر می برد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-02-11 18:19

به گزارش فاخته، محمود ترخاصی در ادامه اظهار کرد: جزء معدود سازمانهایی هستیم که هم در تولید و هم تامین سلامت نقش مستقیم داریم و اکثر شاغلین دامپزشکی فارغ التحصیلان این رشته هستند.

وی افزود: در کل دامپزشکی خصوصی و دولتی نداریم. همه یک خانواده هستیم بنام دامپزشکی با وظایف مشخص و تعیین شده و هرکدام بایستی با حساسیت و اصولی وظایفمان را به نحو احسن انجام بدهیم، کلیه نظریات کارشناسی ما بایستی دارای مستندات کافی باشد و در بیشتر مواقع با هم فکری و برگزاری جلسات تخصصی امور مربوط به بیماریهای دام و طیور را پیگیری و حل کنیم.

 

وی در ادامه افزود: هر روز هفت نیروی فنی دامپزشکی در دامداریهای شهرستان در حال مایه کوبی و ایمن سازی دامها در کل سال می باشند و این کار پرزحمت در ماه مبارک رمضان، گرمای تابستان و ...ادامه دارد . از کلیه شاغلان دامپزشکی شهرستان تقاضا دارم خود از هویت دامپزشکی و عملکرد فنی خود دفاع کنند و به این باور برسند که آنها نیروی تخصصی هستند و مسئولیت بزرگی در حفظ وحراست از سرمایه های دامی کشور ،کنترل و پیشگیری از بروز بیماریهای مشترک و تامین امنیت غذایی از مزرعه تا سفره را بر عهده دارند.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
 
2021 - Oct - 20