1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-01-30 09:28 Time یکی از مرال‌های پارک سیاه‌داران تالش تلف شد
 
رئیس اداره حفاظت محیط زیست تالش از تلف شدن یک راس مرال ماده در پارک جنگلی سیاه‌داران شهرداری این شهر و آغاز بررسی‌ها برای تشخیص علت مرگ آن خبر داد.

به گزارش فاخته عارف شادکام به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: کارشناسان اداره حفاظت محیط زیست تالش روز گذشته با دریافت گزارش تلف شدن یک راس مرال در پارک جنگلی سیاهداران، به محل مراجعه کرده و متاسفانه با لاشه این حیوان مواجه شدند.

وی ادامه داد: هماهنگی لازم با دامپزشک اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان و پارک شهرداری و اداره دامپزشکی شهرستان تالش صورت گرفت و به نمونه برداری از لاشه به منظور تشخیص علت مرگ اقدام شد و نتیجه اطلاع رسانی خواهد شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست تالش افزود: پارک سیاه داران متعلق به شهرداری و مسئولیت حفاظت و نگهداری از مرال های آن با شهرداری است و بین سال های ٨٨ تا ٩١ هشت راس مرال از پناهگاه حیات وحش لوندویل آستارا و استان قزوین به پارک سیاه داران منتقل شد و در محدوده ای فنس کشی شده به مساحت چهار هکتار نگهداری می شوند.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری