• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-01-30 09:22 Time تلف شدن ۲۰ هزار قطعه ماهی در داورزن
 
رئیس دامپزشکی شهرستان داورزن گفت:۲۰ هزار قطعه ماهی قزل‌آلا بر اثر مشکلات ناشی از سیلاب در داورزن تلف شدند.

به گزارش فاخته به نقل از قدس آنلاین، رئیس دامپزشکی شهرستان داورزن گفت:۲۰ هزار قطعه ماهی قزل‌آلا بر اثر قطع برق ناشی از سیلاب و کمبود اکسیژن در روستای صدخرو داورزن تلف شدند.
علیرضا داورزنی افزود:۲۵ تن ماهی تلف شده بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان خسارت وارد کرد که این تلفات توسط شبکه دامپزشکی داورزن معدوم شدند.
داورزنی در ادامه گفت:پس از لایروبی یکی از مرغداری‌های روستای سیل زده بهانگر تعداد ۱۳هزار قطعه جوجه مرغ گوشتی تلف شده ناشی از سیل در این واحد مرغداری با کمک نیروهای بسیج و مردم معدوم شدند.
وی خاطرنشان کرد:بالغ بر هزار و ۵۰۰ قطعه مرغ،خروس،اردک،بوقلمون و حیوانات اهلی دیگر که به روش سنتی در منازل نگهداری می‌شدند بر اثر سیل چند روز گذشته این شهرستان از بین رفته‌اند.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
 
24 - ذو الحجة - 1441
 
2020 - Aug - 13