• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-01-26 17:41 Time تعطیلی کارخانجات تولید گوشت آمریکا و کانادا درپی شیوع کرونا
 
شرکت های بزرگ تولید گوشت در آمریکا و کانادا به دلیل موارد جدید ابتلا به ویروس کرونا در میان کارکنان این شرکت ها و همچنین نگرانی در مورد شیوع آن، فعالیت خود را به طور موقت متوقف کرده اند.

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری تسنیم، شرکت های بزرگ تولید گوشت در آمریکا و کانادا به دلیل موارد جدید ابتلا به ویروس کرونا در میان کارکنان این شرکت ها و همچنین نگرانی در مورد شیوع آن، فعالیت خود را به طور موقت متوقف کرده اند.

در ادامه برخی از کارخانجاتی که تولید را متوقف کرده یا کاهش داده اند ذکر شده است:

شرکت جی بی اس آمریکا روز دوشنبه اعلام کرد که یک کارخانه تولید گوشت گاو خود را در شهر گریلی درایالت کلرادو تا 24 آوریل تعطیل کرده است. گفته می شود که این شرکت حدود 5 درصد از کشتار روزانه ایالات متحده یعنی حدود 5400 راس گاو را انجام می دهد.

شرکت ملی بسته بندی گوشت گاو آمریکا نیز براساس اعلامیه وب سایت خود، کشتار گاو در کارخانه گوشت خود در ایالت آیووا را تا هفته منتهی به20 آوریل به حالت تعلیق درآورد.

برد لیل، مدیر مالی شرکت کالاهای آمریکا کرنس و همکاران، گفت: شرکت بسته بندی آرورا کارخانه تولید گوشت گاو در شهر آرورا در ایالت ایلینویز را تعطیل کرده است. یکی از کارکنان حراست این کارخانه نیز گفت که به دلیل بیماری همه گیر کرونا این اتفاق رخ داده است.

شرکت تولید گوشت گاو هارمونی در شهر آلبرتای کانادا نیز پس از آنکه آزمایش کرونای یک کارگرش مثبت اعلام شد، عملیات کشتار گاو را در روز 27 مارس به مدت دو روز متوقف کرد.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
 
15 - جمادی ثاني - 1442
 
2021 - Jan - 28