1
2
3
مسئول امور اداری، رفاه و پشتیبانی اداره کل دامپزشکی کرمان تشریح کرد:
نحوه آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور
 
هر ساله نهادها و سازمان های دولتی با برگزاری آزمون های فراگیر استخدامی اقدام به جذب نیروی کار در عناوین شغلی مختلف می کنند، تا افرادی که داوطلب اشتغال در این نهادها هستند با ثبت نام و شرکت در این آزمون‌ها شانس خود را برای پذیرفته شدن در این ارگان ها امتحان کنند.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1401-09-09 15:02

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی کرمان، محمود رضا قوامی مسئول اداره امور اداری، رفاه و پشتیبانی اداره کل دامپزشکی این استان اعلام کرد: هر ساله نهادها و سازمان های دولتی با برگزاری آزمون های فراگیر استخدامی اقدام به جذب نیروی کار در عناوین شغلی مختلف میکنند، تا افرادی که داوطلب اشتغال در این نهادها هستند با ثبت نام و شرکت در این آزمون ها شانس خود را برای پذیرفته شدن در این ارگان ها امتحان نمایند که سازمان دامپزشکی کشور نیز کادر منابع انسانی مورد نیاز خود را با پذیرش افراد دارای صلاحیت در این آزمون بر می گزیند.

وی با بیان اینکه آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور به صورت امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور برگزار می شود، ادامه داد: عموما امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور هر ساله برگزار شده و متقاضیان برای استخدام در شغل مورد نظر خود به رقابت می پردازند.

این مقام مسئول افزود: پذیرفته شدگان برای انجام مصاحبه حضوری باید طبق دستور العمل های پیامک های ارسالی توسط سازمان اقدام نمایند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: داوطلبانی که قصد ثبت نام آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور را دارند، لازم است نخست با بررسی کامل دفترچه راهنما از شرایط و ضوابط و همچنین مدارک لازم جهت ثبت نام آگاهی کامل را کسب کنند و سپس اقدام به ثبت نام بر روی درگاه اینترنتی مربوط نمایند.

قوامی بیان کرد: برای شرکت و ثبت نام آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور شرایطی در نظر گرفته شده است، افراد پس از مطالعه شرایط تقسیم بندی می شوند و با بررسی صلاحیت خود می توانند در صورت واجد شرایط بودن اقدام به ثبت نام در این آزمون نمایند.

وی افزود: برای ثبت نام آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور، لازم است مدارکی تهیه و آماده شود که داوطلبان با اطلاع از مدارک مورد نیاز، در موعد ثبت نام دچار سردرگمی نشده و با دقت هرچه تمام می توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

مسئول اداره امور اداری، رفاه و پشتیبانی اداره کل دامپزشکی استان کرمان افزود: هر ساله در صورت برگزاری آزمون استخدامی، دفترچه راهنمای آن در موعد مقرر ثبت نام بر روی سایت سازمان سنجش بارگذاری میشود تا متقاضیان با بررسی دقیق و مطالعه آن از شرایط و ضوابط برگزاری آزمون آگاه شوند.

محسن دهقانی مسئول کارگزینی اداره کل دامپزشکی کرمان اعلام کرد: بعد از برگزاری آزمون استخدامی، نتایج آزمون در سایت سازمان سنجش قابل مشاهده خواهد بود.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

وی افزود: پذیرفته شدگان در مرحله نخست این آزمون به مصاحبه حضوری دعوت میشوند و تنها افرادی که صلاحیتشان در مصاحبه حضوری تایید میشود، به عنوان پذیرفته شدگان نهایی اعلام شده و استخدام سازمان دامپزشکی کشور می شوند.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، خیابان خواجه ربیع، آیت الله عبادی 80 پلاک3
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری