1
2
3
اختصاص یک دستگاه خودروی کلینیک سیار ویژه جهاد دامپزشکی در شهرستان ملایر
 
سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان ملایر از اختصاص یک دستگاه خودروی تویوتا هایلوکس مجهز به اتاقک مخصوص و دارای دستگاه سونوگرافی پیشرفته و سایر لوازم معاینه دام به عنوان کلینیک سیار دامپزشکی توسط فرماندهی حوزه مقاومت بسیج ویژه جهاد دامپزشکی در شهرستان ملایر خبر داد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1401-09-02 16:18

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره دامپزشکی ملایر، دکتر مهدی ظفری پور سرپرست اداره دامپزشکی این شهرستان ضمن تبریک هفته گرامیداشت بسیج، از اختصاص یک دستگاه خوروی تویوتا هایلوکس مجهز به اتاق مخصوص، دستگاه سونوگرافی پیشرفته و سایر لوازم معاینه دام به عنوان کلینیک سیار دامپزشکی توسط فرماندهی حوزه مقاومت بسیج ویژه عملیات جهاد دامپزشکی برای اولین بار در سنوات گذشته خبر داد.

وی افزود: باتوجه به همکاری و تعامل تنگاتنگ سپاه و دامپزشکی این کار که امری بی سابقه بوده کمک شایانی در راستای خدمات رسانی به مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان در زمینه امور دامپزشکی و دامپروری می نماید.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

در پایان سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان ملایر ضمن تشکر و قدردانی ازحمایت و همکاری فرماندهی حوزه بسیج مقاومت شهرستان، گفت: بمناسبت هفته بزرگداشت بسیج اردوی جهادی در دو روستای "خردمند و آبدر" و خدمات رسانی رایگان صورت پذیرفت.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، خیابان خواجه ربیع، آیت الله عبادی 80 پلاک3
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری