1
2
3
فرماندار ویژه شهرستان ورامین:
دفتر نمایندگی نظام دامپزشکی در ورامین مستقر می‌شود
 
فرماندار ویژه شهرستان ورامین از مستقر شدن نخستین دفتر نمایندگی نظام دامپزشکی خارج از مرکز استان تهران، در ورامین خبر داد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1401-06-29 08:04

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری فارس از ورامین، مجید درویشی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه ورامین عصر امروز در جلسه بررسی مشکلات حوزه دامپزشکی دامداران شهرستان ورامین، اظهار کرد: شهرستان ورامین قطب کشاورزی و دامپروری استان است که باید در این مسیر گام های موثری در راستای رفع موانع تولید و مشکلات تولید کنندگان برداریم تا تولید کنندگان نیز بدون دغدغه‌ به این امر مهم تولید بپردازند.

وی گفت: یکی از موضوعات مهم پیرامون امر تولید دامداران، فضای استقرار دامداران و بحث جرائم بین آنها است که نیازمند اصلاح برخی قوانین می‌باشد و پیگیری مسوولان را می‌طلبد.

فرماندار ویژه شهرستان ورامین با اشاره به حل مشکلات دامداران در حوزه دامپزشکی ضمن رعایت اصول و قوانین افزود: حل مشکلات دامپزشکی تولیدکنندگان حوزه دام و طیور در اولویت اقدامات قرار دارد اما در این راستا باید با رعایت قوانین و مقررات به این امر پرداخت.

درویشی با اشاره به اشتغال جمعیت زیادی از مردم شهرستان ورامین در حوزه دام و طیور بیان کرد: در شهرستان ورامین حدود ۴۰ هزار نفر به‌طور مستقیم و ۸۰ هزار نفر به‌طور غیر مستقیم در حوزه دام و طیور اشتغال دارند که این آمار بیانگر اهمیت بالای این حوزه است و وظیفه مسوولان را در رفع مشکلات دامداران دوچندان می کند.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

در این جلسه مقرر شد در راستای تسهیل انجام امور تولید کنندگان و رفت و آمد آن ها، دفتر نمایندگی نظام دامپزشکی استان تهران در شهرستان ورامین ایجاد شود که این اقدام جزو نخستین شهرستان در کل کشور است که دفتر نمایندگی نظام دامپزشکی در آن مستقر می‌شود.

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، خیابان خواجه ربیع، آیت الله عبادی 80 پلاک3
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری