1
2
3
با تلاش دامپزشکان؛ "خرس زخمی آمل" تحت درمان قرار گرفت
 
روز ۲۵ شهریور ماه تصویری از یک خرس قهوه‌ای که به شدت مجروح شده بود در فضای مجازی منتشر شد که در حال حاضر این خرس زنده‌گیری و روند درمان آن آغاز شده است.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1401-06-28 08:08

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری تسنیم، روز 25 شهریورماه تصویری از یک خرس قهوه‌ای که به واسطه شلیک گلوله به شدت مجروح شده بود، در فضای مجازی منتشر شد. بر اساس تصاویر اولیه که نشان از مشکل خرس در حرکت کردن داشت، خرس با مشکل در ستون مهره‌ها رو به رو شده و گلوله به کمر آن برخورد کرده بود. این خرس که در منطقه نشل آمل مشاهده شده بود، زندگیری شده و در حال حاضر تحت درمان دامپزشکان از جمله دکتر بهرنگ اکرامی قرار دارد.

دکتر بهرنگ اکرامی، دامپزشک حیات وحش ضمن انتشار تصاویری از روند درمان و مراحل فیزیوتراپی این خرس قهوه‌ای، در صفحه خود در فضای مجازی نوشت: "سال‌هاست وقتی فصل پاییز می‌رسد، همه دنبال شعر و شاعری و استفاده از زیبایی رنگارنگ طبیعت می‌شوند ولی هر شب در این کابوس هستم که امشب در کدام منطقه از این استان خرسی برای سیر کردن شکم خود برای سپری کردن زمستان و زادو ولد در این زیستگاه‌های تخریب شده و ویلا و فنس و باغ شده جان خود را فدای سیر شدنش می‌کند.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

این ماجرا سال‌هاست که ادامه دارد و به من ثابت شده با گستردگی اینستا، واتس‌اپ و تلگرام ...، هیچ فرقی نکرده و نخواهد کرد. ممنون از دکتر حامد حسن‌زاده عزیز دوست خوبم از بیمارستان دامپزشکی بابلسر بابت همکاری در عملیات رادیولوژی از خرس زخمی منطقه نشل آمل که وقت گذاشتند."

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، خیابان خواجه ربیع، آیت الله عبادی 80 پلاک3
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری