1
2
3
رییس شبکه دامپزشکی شهرستان تایباد در دیدار با نماینده مجلس شورای اسلامی:
امیدوارم با حمایت نمایندگان مجلس، همکاران دامپزشکی با دریافت ۱۰۰ درصد تسری و درج در حکم کارگزینی روبرو شوند
 
در راستای حضور دکتر جلیل رحیمی نماینده مردم تایباد، تربت جام، باخرز و صالح آباد در شهرستان تایباد، دیدار صمیمانه ای با همکاران شبکه دامپزشکی شهرستان تایباد در محل شبکه دامپزشکی انجام پذیرفت.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1401-06-23 16:50

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان تایباد؛ دکتر حسن آذریان رئیس شبکه دامپزشکی تایباد ضمن خوش آمد گویی به نماینده مجلس گفت: همکاران دامپزشکی سنگر سازان بی سنگر عرصه بهداشت و سلامت غذایی مردم هستند و در تمامی مراحل با سخت ترین شرایط کاری محیطی و آلودگی سعی بر ارائه بهترین خدمات در مسئله سلامت دام و غذای مردم دارند و کار دامپزشکی در عرصه اقتصادی بسیار قابل توجه می باشد که با اندک سرمایه و نیروی کار از دومین اقتصاد کشور حمایت می کند.

وی افزود: امیدوارم با حمایت نمایندگان مجلس، همکاران دامپزشکی با دریافت ۱۰۰ درصد تسری و درج در حکم کارگزینی کمکی به وضعیت این قشر زحمت کش شود و با عنایت به کار دامپزشکی که اکثر همکاران در این مسیر دچار حوادث بسیار سختی شدند و حتی اکثر نیروهای واحد مبارزه بیماری تب مالت گرفته اند که این خود نیاز هست دامپزشکی در رسته مشاغل سخت و زیان آور باشد.

در ادامه دکتر رحیمی نماینده مجلش شورای اسلامی گفت: واقعا کار دامپزشکی بسیار حساس و گلوکاه پیشگیری از بسیاری از بیماری های خطرناک می باشد و تعریف واقعی مدافعین بی سپر در برابر این بیماری هستند.

وی بیان کرد: با تمام جدیت و تلاش از قشر زحمتکش دامپزشکی که واقعا علیرغم کار بسیار مهمی که دارند مظلوم واقع شده اند دفاع کرده و در این مسیر یار و یاور دامپزشکی باشد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

رحیمی در پایان از زحمات کلیه کارکنان دامپزشکی تقدیر و تشکر کرد و برایشان آرزوی موفقیت نمود.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، خیابان خواجه ربیع، آیت الله عبادی 80 پلاک3
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری