1
2
3
طراحی ،ساخت و اختراع سامانه عبور پاک توسط شرکت دیزل مولد و اداره دامپزشکی کاشان
 
برای پیشگیری از انتقال بیماریهای ویروسی مانند کرونا و آنفلوانزا این سامانه در ورودی درمانگاهها، بیمارستانها،کارخانه ها، شرکتها، بانکها،ادارات، فروشگاههای بزرگ مجتمع های مسکونی،اداری و تجاری،مدارس و دانشگاه ها،پادگانها و اماکن عمومی،نصب می شود .
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-02-20 00:00

به گزارش فاخته به نقل از پورتال خبری کاشان دکتر حسین ناظم الرعایا به پورتال خبری کاشان گفت: برای پیشگیری از انتقال بیماریهای ویروسی مانند کرونا و آنفلوانزا این سامانه در ورودی درمانگاهها، بیمارستانها،کارخانه ها، شرکتها، بانکها،ادارات، فروشگاههای بزرگ مجتمع های مسکونی،اداری و تجاری،مدارس و دانشگاه ها،پادگانها و اماکن عمومی،نصب می شود .

وی افزود: نحوه عملکرد دستگاه به این صورت است که فرد قبل از ورود به ساختمان ، وارد سامانه شده و سامانه از طریق نازلهای نصب شده در سقف و ستونهای جانبی شروع به پاشش محلول ضدعفونی به سمت فرد می کنند. کفشهای فرد نیز در تماس با تشتک حاوی ضدعفونی،پاک و ضدعفونی می شود.

به گفته وی این سامانه  جهت پیشگیری از کرونا به عنوان اختراع جوانان کاشانی در جلسه ستاد پیشگیری از کرونای استان اصفهان مطرح و مصوبه آن توسط استانداری استان اصفهان به وزارت کشور ارجاع شده است تا به سایر استانها تعمیم شود.

دکتر ناظم الرعایا ادامه داد: با توجه به نیاز درمانگاه ها ، بیمارستانها و مراکز بهداشت شهر و روستاهابه این سامانه،افراد خیر و نیکوکار می توانند با تهیه این سامانه و اهدای آن، اقدام نمایند.

لازم به ذکر است برای کسب اطلاعات بیشتربا شماره 09123141157 دکتر ناظم الرعایا تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، خیابان خواجه ربیع، آیت الله عبادی 80 پلاک3
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری