1
2
3
آغاز اردوی جهاد دامپزشکی در شهرستان‌ها و مناطق عشایری برای خدمات بهداشتی
 
معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور با حضور در مناطق عشایری استان قزوین در جریان روند ارائه خدمات اکیپ‌های جهاد دامپزشکی در مناطق عشایری این استان قرار گرفت.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1401-05-26 16:06

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر «سید محمد آقامیری» معاون وزیر و رئیس این سازمان با حضور در مناطق عشایری استان قزوین درر جریان فرایند حضور اکیپ‌های جهاد دامپزشکی در مناطق عشایری استان قزوین به تعداد ۱۵ اکیپ با ۵۰ نفر جهادگر و نحوه ارائه خدمات آنها به عشایر قرار گرفت.
در این دیدار پاپی‌زاده، معاون وزیرجهادکشاورزی و رئیس سازمان امور عشایری، دکتر افلاطونی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین، دکتر منصور بنیاب مدیرکل حوزه ریاست سازمان دامپزشکی کشور، امین اسدی مشاور معاون وزیر و مدیر روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر خورشیدوند مشاور رئیس سازمان دامپزشکی کشور و جانشین قرارگاه محرومیت زدایی جهاد دامپزشکی و جمعی از مدیران جهادکشاورزی و اداره کل دامپزشکی استان قزوین حضور داشتند.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

انجام خدمات واکسیناسیون، ترویج، تشخیص و درمان از مهمترین ماموریت‌های اکیپ‌های جهاد دامپزشکی در مناطق عشایری کشور است که یک روش عملیاتی در تسریع خدمات به عشایر و روستاییان در دستور کار این اکیپ‌های جهادی قرار گرفته است‌.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، خیابان خواجه ربیع، آیت الله عبادی 80 پلاک3
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری