1
2
3
انتقاد چندباره فرماندار شهرستان رزن از دامپزشکی:
افزایش چند برابری تب مالت در رزن/ دامپزشکی پاسخگو باشد!
 
فرماندار رزن از دامپزشکی گلایه کرد و گفت: در دو سال گذشته، ۶ نفر در این شهرستان به تب مالت مبتلا شده و این میزان چند برابر افزایش داشته، چه کسی مسئول مبارزه و آموزش تب مالت است؟
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1401-05-18 11:47

به گزارش فاخته، علی اصغر غفاری آثار در گفتگو با خبرگزاری مهر، یکی از برنامه‌های مهم شهرستان رزن را ایجاد مجتمع فرهنگی در شهر رزن عنوان کرد و گفت: در سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان رزن بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان اعتبار در حوزه فرهنگ و کتابخوانی تخصیص داده شد.

وی افزود: علاوه بر این اعتبار، ایجاد مجتمع فرهنگی با مشارکت شهرداری رزن و ساخت المان در ورودی شهر رزن در راستای معرفی شهرستان نیز در سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصویب شد.

فرماندار شهرستان رزن یادآور شد: ایجاد و راه اندازی بیمارستان ۳۲ تختخوابی دمق را به جد پیگیری هستیم و در تلاشیم تا با جذب ۱۰ میلیارد تومان اعتبار، عملیات اجرایی آن را با مجوز وزارت بهداشت آغاز کنیم.

غفاری آثار در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به مشکلات حوزه دامپزشکی شهرستان رزن از رسانه‌های این شهرستان، سه سوال را به عنوان مطالبه مردم بیان و از رسانه‌ها خواست تا این سوال‌ها را پیگیری کنند.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

وی در این زمینه تشریح کرد: چه کسی و چرا در ۸ ساله گذشته اجازه ایجاد مرغداری در شهرستان رزن را نداد، در حالی که در شهرستان‌های درگزین و کبودراهنگ شاهد ایجاد مرغداری بودیم؛ چرا به جای آنکه نواقص کشتارگاه رزن را حل کنند، اجازه دادند که تعطیل شود؟ در دو سال گذشته، ۶ نفر در شهرستان رزن به تب مالت مبتلا شده و این میزان چندین برابر افزایش داشته، چه کسی مسئول مبارزه و آموزش تب مالت است؟

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، خیابان خواجه ربیع، آیت الله عبادی 80 پلاک3
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری