1
2
3
توزیع مرغ تاریخ‌ مصرف گذشته در تنگستان و عذرخواهی فرماندار
 
فرماندار تنگستان استان بوشهر از مردم این شهرستان بخاطر توزیع خارج از شبکه مرغ تاریخ مصرف گذشته عذرخواهی کرد و گفت: با خاطیان طبق قانون برخورد خواهد شد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1401-05-18 11:18

به گزارش فاخته به نقل از ایرنا، در روزهای نخست هفته جاری ۲ نفر از عاملان بومی توزیع مرغ در شهرستان تنگستان بصورت مستقیم نسبت به خرید حدود ۶۰۰ کیلوگرم گوشت مرغ با نرخ کمتر از قیمت مصوب از امور پشتیبانی دام تهران اقدام و این مرغ ها را به صورت خودسرانه و خارج از شبکه تنظیم بازار میان مردم توزیع می‌کنند.

این درحالی است که براساس گزارش‌های مردمی اعتبار تاریخ مصرف این مرغ ها گذشته است.

فرماندار تنگستان با تایید توزیع مرغ‌های تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان علت این اتفاق را سهل انگاری اداره دامپزشکی در کنترل و نظارت بر توزیع اعلام کرد.

روابط عمومی فرمانداری تنگستان روز سه شنبه به نقل از احمد لطفی اعلام کرد: این مرغ‌ها خارج از شبکه‌ تنظیم بازار از سوی ۲ نفر از عاملان بومی شهرستان از امور پشتیبانی دام تهران با نرخ ارزان تر از قیمت مصوب و بصورت مستقیم خریداری و در این شهرستان توزیع شده بود.

وی افزود: مقدار مرغ‌های تاریخ مصرف گذشته توزیع شده حدود ۶۰۰ کیلوگرم بود که بلافاصله اطلاع رسانی لازم انجام و در زمان حاضر بیش ۹۰ درصد آنها جمع آوری شده است.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

لطفی ضمن عذرخواهی از مردم تنگستان اظهار کرد: با افراد خاطی و دستگاه‌هایی که در انجام وظایف خود کوتاهی کرده‌اند، برخورد قانونی می‌شود.

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، خیابان خواجه ربیع، آیت الله عبادی 80 پلاک3
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری