• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-02-15 00:00 Time تسلیت به مناسبت درگذشت ناگهانی همكار گرامیمان دکتر شهرام رخ فروز
 
درگذشت دکتر شهرام رخ فروز از همکاران گرامی و خدوم اداره کل دامپزشکی استان کهگیلویه و بویر احمد را به جامعه دامپزشکی و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض میکنیم

پایگاه اطلاع رسانی اداره کل دامپزشکی استان کهگیلویه و بویر احمد نوشت: با نهايت تأسف و تأثر درگذشت ناگهاني همكار عزيزمان دکتر شهرام رخ فروز از همکاران عزیز اداره کل دامپزشکی کهگیلویه و بویر احمد را به كليه همكاران و خانواده محترم آن مرحوم تسليت عرض مي‌نمائيم.

بی شک فقدان ایشان ضایعه‌ای بزرگ برای بازماندگان خواهد بود، ليكن تقدير الهي را جز صبر و بردباري چاره اي نيست. از خدواند بزرگ براي آن سفر كرده غفران واسعه الهي و براي كليه بازماندگان صبري جميل و اجري جزيل را مسئلت مي‌داريم.
پایگاه خبری فاخته نیز این مصیبت را تسلیت عرض نموده، رحمت و رضوان الهی برای آن مرحوم و صبر و اجر برای بازماندگان مسالت دارد.
 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
 
26 - رجب - 1442
 
2021 - Mar - 09