1
2
3
تحویل نهاده مدت دار به تولید کنندگان/صادرات مرغ آزاد شد
 
معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به تسهیلات حمایتی جدید از تولید کنندگان مرغ و تخم مرغ گفت: تعرفه صادرات حذف شده و تولید کنندگان در صورت تأمین نیاز داخل می توانند به کشورهای همسایه صادر کنند.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1401-03-07 20:50

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری فارس حسین دماوندی نژاد امروز در برنامه شبکه خبر، تسهیلات حمایتی وزارت جهاد کشاورزی برای محصولاتی مانند تخم مرغ و مرغ را اعلام کرد.

معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی گفت: تسهیلات حمایتی در سه بخش حذف تعرفه ها، ارائه نهاده های مدت دار و عقد قرارداد برای خرید مازاد تولید انجام می‌شود.

دماوندی نژاد گفت: کمیته تخصصی برای تعیین نرخ خرید تخم مرغ تشکیل شده است که هفتگی این کمیته نرخ را تعیین می کند و بر اساس آن شرکت پشتیبانی امور دام تخم مرغ مازاد را خریداری می کند.

به گفته مسئول این کمیته تخصصی از چهارشنبه گذشته تشکیل شده است. معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به اقداماتی که برای حمایت از تولیدکنندگان مرغ صورت می‌گیرد اشاره کرد و گفت: برای تولیدکنندگان جوجه یکروزه و گله‌های اجداد نهاده  های مدت دار داده می شود که آنها می توانند تولید خود را به بازار و یا به شرکت پشتیبانی امور دام تحویل دهند.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

وی همچنین گفت تعرفه صادراتی هم حذف شده است تولیدکنندگان می‌توانند در صورتی که ذخایر داخل کشور کافی باشد به کشورهای همسایه صادر کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، مجتمع آرامس، تیپ یک، ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری