1
2
3
استفاده از فلس ماهی برای ترمیم استخوان
 
تیم استارتاپی واحد علوم و تحقیقات، چگونگی" استفاده از فلس ماهی و پلاسمای غنی از پلاکت برای تولید داربست سلولی" که می تواند در ترمیم استخوان نقش داشته باشد، همزمان با چهل‌سالگی دانشگاه آزاد اسلامی و در رویداد "عصر امید" به معرض نمایش می‌گذارد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1401-03-04 08:32

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، دکتر پرگل قوام مصطفوی به عنوان نماینده این استارتاپ در خصوص حضور در رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با شعار «عصر امید» گفت: حضور در این رویداد با در نظر گرفتن اهمیت ارتباط دانش و صنعت و اینکه ایده‌های ارزشمند دانشجویان و استادان به صورت تجاری درخواهد آمد، بسیار مهم و ضروری است.

وی در رابطه با ایده مطرح شده در این رویداد با عنوان" استفاده از فلس ماهی و پلاسمای غنی از پلاکت برای تولید داربست سلولی" گفت: با توجه به اینکه امروزه توجه فراوانی به ترکیبات طبیعی دریا می‌شود، ایده ارائه شده استفاده از فلس ماهی آسلولار به‌عنوان داربست سلولی را معرفی می کند که می‌تواند در ترمیم استخوان نقش داشته باشد.

به گفته قوام مصطفوی، ساختار ارائه شده به عنوان ماده‌ای مناسب برای جای‌گذاری در نقایص استخوانی در حیطه دامپزشکی، دندانپزشکی و پزشکی پیشنهاد می‌شود.

وی افزود: همچنین این ایده، می‌تواند به عنوان محصولی جدید و مناسب به شرکت‌های متولی تولید بافت‌های پیوندی به منظور تولید و عرضه مورد توجه قرار گیرد.

رویکرد دارو، تجهیزات پزشکی و فراسودمندها در عصر امید بررسی می شود

قوام مصطفوی بر لزوم حمایت واحد علوم و تحقیقات و سازمان مرکزی، اطلاع‌رسانی صحیح و جذب شرکت‌های سرمایه گذار برای هرچه بهتر برگزار شدن این رویداد تاکید کرد و گفت: امیدوارم توجه به تجاری سازی ایده‌ها محدود به این رویداد نباشد و به این مهم توجه ویژه‌ای شود.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

قوام مصطفوی، دکترحمیدرضا فتاحیان، دکتر عبدالمحمد کجباف زاده و دکتر نیکتا منصوری در حوزه ایده و استارتاپ واحد علوم و تحقیقات با رویکرد دارو، تجهیزات پزشکی و فراسودمندها در رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی که با شعار «عصر امید» از هشتم تا یازدهم خرداد در مصلی تهران برگزار می‌شود، حضور فعال دارند و پاسخگوی علاقمندان هستند.

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، مجتمع آرامس، تیپ یک، ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری