• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
در راستای طرح تشدید نظارت های بهداشتی ایام نوروز صورت گرفت؛
Time 1399-02-12 00:00 Time پلمب 2 واحد متخلف و ضبط 44 تن فرآورده خام دامی غیربهداشتی
 
در هفته دوم طرح تشدید نظارت های بهداشتی ایام نوروز سال 1399، دو واحد متخلف عرضه فرآورده های خام دامی غیر بهداشتی در مشهد پلمب شد.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد، رییس این شبکه با اعلام این خبر افزود: این دو مرکز به دلیل عرضه بیش از دو تن انواع فرآورده خام دامی غیربهداشتی ،فاقد هویت وبعضا تاریخ مصرف گذشته توسط بازرسان بهداشتی واحد نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد پلمب وپرونده آنها در دست بررسی است.

دکتر محمود جوادی نژاد در ادامه اظهار داشت: بازرسان بهداشتی این شبکه در طرح تشدید نظارت های بهداشتی ایام نوروز تا حال حاضر از 3240 مرکز تولید، نگهداری و عرضه فرآورده های خام دامی بازدید به عمل آورده وبیش از 44 تن انواع فراورده را ضبط کرده اند.

وی درمورد نظارت بر تولید گوشت قرمز که در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی داشته است، افزود: از ابتدای نوروز 99 بیش از 23 هزار راس دام سبک و سنگین و یک میلیون 140 هزار قطعه مرغ در کشتارگاههای دام وطیور شهرستان با نظارت بهداشتی دامپزشکی ذبح شده که این امر منجر به تولید یک هزار و 184 تن گوشت قرمز و دو هزار و 212 تن گوشت مرغ بهداشتی و سالم گردیده است.

دکتر جوادی نژاد ضمن قدردانی از زحمات تیم نظارت  های بهداشتی دامپزشکی که با شرایط شیوع ویروس کرونا همچنان در خط مقدم بهداشت و امنیت غذایی شهروندان به خدمت مشغول هستند؛ گفت: از شهروندان عزیز تقاضا داریم فراورده های پروتئینی مورد نیاز خود را از فروشگاه های مجاز و معتبر خریداری نمایند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق سامانه ارتباطی 1512 و شماره تلفن های 37250025 -37250035 به شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد اطلاع داده و یا با مراجعه به کانال شبکه دامپزشکی مشهد در سروش به آدرس http://sapp.ir/pr.dampezashki  به ادمین این کانال موارد تخلف را اطلاع رسانی نمایند.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری