• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-02-12 00:00 Time جلوگیری از کشتارهای غیرمجاز در حومه شهرهای آذربایجان‌غربی
 
مدیرکل دامپزشکی آذربایجان‌غربی گفت: از کشتارهای غیرمجاز در کنار جاده‌ها و حومه شهرهای استان در راستای مقابله با انتشار کرونا جلوگیری به عمل آمده است.

به گزارش فاخته،‌دکتر کامیار داهیم روز چهارشنبه در ستاد استانی مقابله با کرونا با اشاره به همکاری بسیار مطلوب نیروی انتظامی در زمینه حذف کشتارهای غیرمجاز حومه شهرهای استان افزود: در زمینه بهداشت فردی تمام کارگرها و کارکنان مراکز فرآوری گوشت اعم از کشتارگاه‌ها و مراکز بسته‌بندی و سردخانه‌ها ملزم به رعایت بهداشت فردی هستند و در صورت رعایت نکردن این موارد پلمب می‌شوند.

وی با بیان اینکه استعلام‌های انجام شده بیانگر رعایت کامل موارد بهداشتی در این واحدهاست، افزود: طی ۲ روز گذشته و در این راستا واحدهای متعلق به ۵۰ نفر از افرادی که هشدارهای داده شده از سوی دامپزشکی را در مسیر جاده انهر ارومیه رعایت نکرده بودند پلمپ شد.

وی بیان کرد: مراکز غذایی که مشغول فرایند تولید هستند در امر غربالگری و تست بهداشتی باید در اولویت قرار گیرند.

«داهیم»، با اشاره به داده‌هایی که روی سایت سازمان جهانی بهداشت قابل دسترسی است گفت: کرونا از الگوی فصلی تبعیت می‌کند و در نیمکره جنوبی که هم‌اکنون فصل تابستان است ویروس تحت تاثیر الگوی فصلی مهار شده و انتظار می‌رود این الگوی فصلی برای روزها و هفته‌های آینده شرایط خوبی را برای کشور ما رقم بزند.

به گزارش ایرنا کشتار کنار جاده‌ای احشام در آذربایجان‌غربی در روزهای تعطیل به علت استقبال خریداران بسیار رایج است.

پایین بودن قیمت گوشت قرمز عرضه شده در این مراکز علت توجه شهروندان به این موضوع بوده که دامپزشکی در روزهای اخیر نظارت خود را در این زمینه افزایش داده‌ و از عرضه این گونه گوشت‌ها و فرآورده های دامی جلوگیری به عمل آورده است.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری