• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
مدیرکل دامپزشکی گلستان:
Time 1399-02-12 00:00 Time ۳۸۳ رأس دام در سیل مراوه تپه تلف شد
 
مدیرکل دامپزشکی گلستان گفت: در سیل روز گذشته در مراوه تپه ۳۸۳ راس گوسفند و بره تلف شد.

به گزارش فاخته به نقل از مهر، غلامرضا محرابی در خصوص خسارت سیل به دامداران اظهارکرد: در پی بارندگی شدید در اوایل شب دوشنبه در مراتع شهرستان مراوه تپه، یکی از گله های دامداران عشایر دچار حادثه سیل شد.

وی با بیان اینکه ۳۸۳ راس گوسفند و بره در این سیل تلف شد، افزود: اکیپ اداره دامپزشکی شهرستان مراوه تپه با عزیمت به منطقه نسبت به درمان دام های آسیب دیده و جمع آوری و دفن بهداشتی لاشه های گوسفندان تلف شده، اقدام کرد.

محرابی بدون اشاره به مبلغ ریالی تلفات، بیان کرد: گزارش موضوع به مسئولان ذیصلاح برای پیگیری بعدی ارسال شد.
 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری