• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
Time 1399-02-12 00:00 Time تست غربالگری کارگران کشتارگاههای صنعتی دام و طیورفوری انجام شود
 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تست غربالگری کارگران کشتارگاههای صنعتی دام و طیور استان فوری انجام می شود.

به گزارش فاخته به نقل از مهر، حسین کلانتری عصر دوشنبه در نشست اضطراری کمیته اقتصادی ستاد مدیریت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا افزود: تست کارگران کشتارگاه‌های صنعتی استان باید در هشت شهرستان استان توسط مراکز بهداشتی انجام شود.

وی با بیان اینکه تمام کارگران در کارخانه‌ها و مراکز مختلف باید اصول بهداشتی را رعایت کنند، گفت: اکنون ۱۰ کشتارگاه صنعتی دام و طیور در استان فعال است و باید در این کشتارگاه‌ها همه موارد بهداشتی رعایت شود.

کلانتری افزود: چنانچه نتیجه تست فردی در این کشتارگاه‌ها مثبت شود باید افراد به مراکز بهداشتی تحویل داده شود.

وی تصریح کرد: باید فرم تعهد نامه برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای و بزرگ استان مبنی بر رعایت قوانین بهداشتی ابلاغی تدوین و در صورت رعایت نکردن این قوانین، فروشگاه‌ها پلمپ می‌شوند.

استاندار افزود: بر اساس تصمیمات شورای تأمین استان و با نظارت تعزیرات حکومتی باید بازرسی‌ها به صورت گروهی توسط بازرسان صمت، تعزیرات حکومتی، بازرسان مراکز بهداشتی، بازرسان اصناف، اتحادیه‌های مربوطه و دامپزشکی انجام شود.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری