• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
مدیر کل دامپزشکی جنوب کرمان:
Time 1399-02-09 00:00 Time اقدامات فوری تخصصی و بهداشتی دامپزشکی راهی برای جلوگیری از شیوع بیماری های دامی پس از سیل است
 
علی احمدی گفت: اقدامات فوری تخصصی و بهداشتی دامپزشکی راهی برای جلوگیری از بروز بحران شیوع بیماری های دامی و مشترک بین انسان و دام در شرایط پس از سیل است.

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری شبستان از کرمان جنوب، «علی احمدی» گفت: تمام توان جنوب استان را برای پیشگیری از بروز بیماری های دامی و مشترک بین انسان و دام بعد از سیل به کار گرفتیم.


مدیرکل دامپزشکی جنوب کرمان اظهار کرد: اقدامات فوری تخصصی و بهداشتی دامپزشکی راهی برای جلوگیری از بروز بحران شیوع بیماری های دامی و مشترک در شرایط پس از سیل است.


وی ادامه داد: اداره کل دلمپزشکی جنوب کرمان با تشکیل جلسات مدیریت بحران قبل و بعد از سیل به برنامه ریزی برای کنترل مخاطرات ناشی از سیل در حوزه دامپزشکی پرداخت.


احمدی بیان کرد: پس از سیل اخیر، یکی از مخاطرات و آسیب های تهدید کننده علیه بهداشت جامعه، بروز و شیوع بیماری های واگیر دامی و مشترک بین انسان و دام می باشد که جان و مال انسان را تهدید می کند و اقدامات به موقع بهداشتی و تخصصی دامپزشکی در این شرایط راه حلی برای جلوگیری از این بحران خطرناک است.


مدیر کل دامپزشکی جنوب کرمان افزود: اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان با تشکیل و اعزام 8 اکیپ تخصصی اقدام سریع به مناطق آسیب دیده از سیل، اقدام به فعالیت هایی از جمله واکسیناسیون جمعیت دامی علیه بیماری های واگیر دامی و مشترک بین انسان و دام، سم پاشی و ضدعفونی جایگاه و بدن دام، توزیع دارو و مواد مغذی خوراک دام و دفن بهداشتی لاشه ها کرد.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری