• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-02-06 00:00 Time دستور العمل خرید حمایتی مرغ دوباره ابلاغ شد
 
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: به منظور حمایت و جلوگیری از ضرر و زیان تولیدکنندگان به طور مجدد دستور العمل خرید حمایتی مرغ مازاد به استان‌ها ابلاغ شد.

به گزارش فاخته، معاونت امور دام وزارت جهاد کشاورزی، « مرتضی رضایی» در نامه ای به سازمان های جهاد کشاورزی استان ها اعلام کرد: براساس نامه بیست و هشتم اسفندماه ۹۸ با موضوع آمادگی جهت خرید مرغ مازاد به دلیل شرایط حادث شده در کشور و تماس های مکرر تولیدکنندگان ، تشکل ها و همکاران آن سازمان مبنی بر افت قیمت مرغ در چند روزاخیر، به طور مجدد تاکید شد.

براساس این نامه معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی تنها راه برون رفت از این مشکل ، خرید موثر مرغ مازاد در استان عنوان کرد.

در این نامه آمده است: شرکت پشتیبانی امور دام کشور آمادگی دارد جهت کاهش ضرر و زیان تولیدکنندگان، مرغ مازاد استان را به هر میزان که لازم باشد با رعایت دستورالعمل های مربوطه و رعایت وزن مرغ سایز ( وزن لاشه کمتر از ۱۸۰۰ گرم) و با قیمت مصوب خریداری و ذخیره کنند.

بنابراین خواهشمندیم کارگروهی مرکب از معاونت بهبود تولیدات دامی ، مدیرکل دامپزشکی، مدیرکل پشتیبانی دام و تشکل های مربوطه زیر نظر رییس سازمان تشکیل و اقدامات لازم را جهت خرید مرغ مازاد استان به صورت موثر به عمل آورده شود.

وی خواستار گزارش عملکرد استان ها به معاونت امور دام کشور شد.

این دستورالعمل امروز سه شنبه - پنجم فروردین ماه ۹۹ به منظور اجرا به جهاد کشاورزی استان های کشور ابلاغ شد.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری