• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-02-05 00:00 Time نامه رییس شورای نظام دامپزشکی استان تهران به فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا
 
رییس شورای نظام دامپزشکی استان تهران در طی ارسال نامه ای به فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا، خواستار حمایت از فعالیت و خدمات رسانی مراکز دامپزشکی سطح استان تهران شد.

به گزارش فاخته به نقل از کانال اطلاع رسانی نظام دامپزشکی استان تهران در این نامه آمده است:

جناب آقای دکتر زالی

فرمانده محترم ستاد مقابله با بیماری کرونا در استان تهران

با سلام و احترام،

با اعلام استقبال و حمایت از محدودیت های اعمال شده برای فعالیت بسیاری از صنوف به منظور کاهش و قطع زنجیره انتقال ویروس کووید۱۹، چنانچه استحضار دارند خدمات دامپزشکی و فعالیت دامپزشکان یکی از ارکان اصلی ساختار سلامت به منظور مقابله با تهدیدات و تامین امنیت زیستی، امنیت غذایی و بهداشت عمومی جامعه است. با توجه به شرایط فعلی کشور و شیوع بیماری کووید۱۹، به ضرورت فعالیت و ارایه خدمات مراکز بهداشتی درمانی دامپزشکی بیش از گذشته نیاز است.

خواهشمند است به استانداری استان و ادارات تابعه ابلاغ فرمایند از فعالیت درمانگاه ها، پلی کلینیک ها، بیمارستان ها، داروخانه ها، آزمایشگاه ها و مراکز مایه کوبی دامپزشکی در سطح استان تهران حمایت گردیده و از اعمال محدودیت ها برای خدمات پیشگیری و درمانی این مراکز در این برهه حساس، خودداری بعمل آید.

 

دکتر رامین سلامتی، رییس شورای نظام دامپزشکی استان تهران

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری