• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-02-05 00:00 Time کشف بیش از 3 تن تخم مرغ غیر بهداشتی در آستارا
 
فرمانده انتظامی آستارا از کشف 3 هزار و 500 کیلوگرم تخم مرغ فاقد مجوز حمل و غیر بهداشتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش فاخته به نقل از ایلنا از آستارا ، سرهنگ محمد نمازی در تشریح این خبر گفت: ماموران ایستگاه بازرسی این شهرستان حین کنترل محور مواصلاتی و اجرای طرح کنترل ورود و خروج فرآورده های غیر بهداشتی دام و طیور به یک دستگاه خودروی باری ایسوزو مشکوک شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان آستارا با بیان اینکه ماموران در بازرسی از این خودرو، 51 هزار و 215 عدد تخم مرغ غیر بهداشتی فاقد مجوز حمل را کشف و ضبط کردند خاطرنشان کرد: ارزش تخم مرغ های کشف شده حدود 340 میلیون ریال برآورد شده است.
وی با بیان اینکه محموله کشف شده به شبکه دامپزشکی آستارا تحویل داده شد افزود: در این راستا متهم 50 ساله دستگیر و تحویل مرجع قضائی شد.
سرهنگ نمازی شهرستان اضافه کرد: فرآورده‌های خام دامی و شیلاتی با قابلیت فساد باید به صورت یخچالی و با زنجیره سرمایی حمل شوند در غیر این صورت جزو محموله های غیر مجاز محسوب خواهند شد.
فرمانده انتظامی آستارا در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک مراتب را سریعاً از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری