• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-02-04 Time کشف فک پلمب سه واحد غیرمجاز در اسلام آبادغرب / 437 کیلوگرم مرغ زنده ضبط شد
 
رئیس‌اداره دامپزشکی شهرستان اسلام آبادغرب از کشف سه فک پلمب غیرقانونی واحدهای غیرمجاز توزیع مرغ زنده در این شهرستان و معرفی متخلفان به مراجع قضایی خبر داد. ...

به گزارش فاخته به نقل از ایلنا از کرمانشاه، صیدمحمد قاسمی از بازدید کارشناسان دامپزشکی اسلام آبادغرب از واحدهای غیرمجاز و پلمب شده این شهرستان خبر داد و گفت: ‌اکیپ مشترک و ‌نظارتی ‌‌این ‌اداره طی بازدیدهای شب قبل برخورد قاطع با متخلفانی که فک پلمب انجام داده بودند را در دستور کار قرار داد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسلام آبادغرب خاطرنشان کرد: شب گذشته طی بازدید اکیپ نظارت این اداره‌ ‌با‌ همکاری ‌نیروی‌ ‌انتظامی از ‌مراکز‌ پلمب ‌فروش ‌مرغ‌ زنده ‌این‌ شهرستان توانست سه انبار توزیع مرغ را که به صورت غیرقانونی فک پلمب کرده بودند را شناسایی کند.

وی با تاکید بر اینکه شیوع بیماری کرونا خطرات جدی در پی خواهد داشت و هرگونه تخلف با برخورد قاطعی از سوی اکیپ مشترک دامپزشکی همراه خواهد بود، گفت: از انبارهای که فک پلمب غیرقانونی انجام دادند، مقدار‌ ۴۳۷ کیلوگرم مرغ ‌‌زنده را‌‌ کشف ‌‌و ضبط‌ کردیم، که این کشفیات به ‌کشتارگاه ‌طیور‌ ارسال‌ شد.

وی ادامه داد: واحدهای غیربهداشتی و غیرقانونی فروش مرغ زنده در شهرستان اسلام آبادغرب مجددا پلمب و جوش شده است، همچنین متخلفان برای برخورد قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

این مسئول از همشهریان ‌اسلام آبادغرب خواست تا ‌در راستای‌ مبارزه‌‌ ‌با ‌بیماری‌کرونا ‌و آنفلوآنزای‌ فوق‌ حاد ‌پرندگان ‌هرگونه ‌موارد مشکوک و ‌کشتار غیر‌ مجاز‌دام ‌و طیور ‌را ‌به‌ شماره‌ تماس ‌۴۵۲۲۳۳۸۸‌ اداره‌ دامپزشکی‌‌ در میان بگذارند.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسلام آبادغرب به اجرای گشت های بازرسی از امکان بهداشتی، دامپروری ها، کشتارگاه ها و... در این شهرستان اشاره و تاکید کرد: مردم می‌توانند هرگونه مشکلات و تخلفات بهداشتی را با شماره تماس 1512 و پل ارتباطی سامانه پیامکی 100010001512 اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه در میان بگذارند تا رسیدگی به آن در اسرع وقت انجام شود.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
 
5 - شعبان - 1441
 
2020 - Mar - 29