• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-02-02 00:00 Time بعد از مرگ مورد نخست؛ دومین سگ نیز به کرونا مبتلا شد
 
علیرغم عدم آگاهی کافی از شدت و نحوه انتقال ویروس کرونا به حیوانات، هنگ کنگ می‌گوید تاکنون آزمایش کرونای ۲ سگ مثبت شده حال آنکه مورد نخست جان خود را از دست داده است.

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری مهر، گزارش‌ها حاکی از ابتلای دومین سگ در اثر ابتلا به ویروس کرونا در هنگ کنگ است حال آنکه مورد نخست در اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داد.

گفتنی است صاحبان این سگ که از نژاد ژرمن شپرد است، به همین بیماری گرفتار شده‌اند.

این در حالی است که ادعا می‌شد نشانه‌ای مبنی بر اینکه ممکن است این بیماری از انسان به حیوان منتقل شود؛ وجود ندارد.

با این حال، از مردم خواسته می‌شود از تماس بیش از حد با حیوانات خانگی خود اجتناب کرده و آنها را به بهانه شیوع بیماری رها نکنند.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری