1
2
3
عرضه گوشت حیوانات تک سمی در میاندوآب صحت ندارد
 
رییس شبکه دامپزشکی میاندوآب گفت: حواشی ایجاد شده و شایعه کشف یک مکان عرضه گوشت حیوانات تک سمی در این شهرستان صحت ندارد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-11-04 11:12

به گزارش فاخته، مهدی فتاحی در گفت وگو با ایرنا با تکذیب کشتار و کشف گوشت حاصل از کشتار حیوانات تک سمی در میاندوآب، اظهار داشت: شایعات موجود فعلی بی‌اساس بوده و برخوردهای صورت گرفته با چند واحد قصابی در روزهای گذشته به ویژه در بلوار نماز و جاده بوکان به دلیل عرضه گوشت حاصل از کشتار غیرمجاز گاو و گوسفند بوده است.

وی افزود: در صورت مشاهده هر گونه گوشت مشکوک در سطح مراکز عرضه و طبخ توسط بازرسان شبکه دامپزشکی اقدام لازم جهت توقیف و ضبط و نمونه برداری جهت تشخیص نوع گوشت صورت می پذیرد.

وی بیان کرد: شهروندان‌ در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک آن را به شبکه دامپزشکی و یا با شماره تماس های ۴۵۲۲۸۲۶۰ و ۴۵۲۲۴۵۲۲ اطلاع دهند.

به گزارش ایرنا، در روزهای گذشته در سطح شهر میاندوآب پیرو پلمب چند واحد قصابی به علت کشتار غیرمجاز گاو و گوسفند از سوی شبکه دامپزشکی، برخی علت آن را عرضه گوشت حیوانات تک سمی عنوان می‌کردند.

شبکه دامپزشکی میاندوآب‌ در چهار حوزه شامل بهداشت و مدیریت بیماری‌های دامی، نظارت بر بهداشت عمومی، بهداشت و نظارت بر بیماری‌های طیور و آبزیان و تشخیص و درمان فعالیت می‌کند.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

در این شهرستان یک واحد کشتارگاه صنعتی دام، یک واحد کشتارگاه صنعتی طیور، ۲ واحد کارخانه تولید خوراک دام و طیور، ۲ واحد بسته‌بندی گوشت قرمز و مرغ، ۱۴ واحد جمع‌آوری شیر و بیش از هزار مرکز عرضه فرآورده‌های خام دامی شامل قصابی‌ها و مرغ فروشی ها فعالیت دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، سجادیه6، مجتمع آرامس، تیپ یک شرقی ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری