1
2
3
مدیر کل دامپزشکی خراسان جنوبی در مراسم بزرگداشت روز زن مطرح کرد:
بانوان در دامپزشکی پا به پای مردان در شرایط سخت کاری حضور فعال دارند
 
مدیر کل دامپزشکی خراسان جنوبی: بانوان در دامپزشکی پا به پای مردان در شرایط سخت کاری حضور فعال دارند.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-11-04 10:58

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان جنوبی، به مناسبت  ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن مراسمی باشکوه به همین منظور در محل سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان برگزار شد.
 
در این مراسم دکتر محمد اصغرزاده مدیر کل دامپزشکی استان ضمن تبریک به مناسبت این روز فرخنده ،حضور کارکنان خانم در اداره دامپزشکی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: بانوان دامپزشک و کارشناسان سایر رده ها در بخش های فنی و اداری حضور فعال دارند و با تلاش و جدیت پا به پای سایر همکاران وظایف محوله را به نحو احسن انجام میدهند.

وی در بخش از سخنان خود احادیثی از امامان معصوم را بیان کرد و گفت : بانوان شاغل علاوه بر کار بیرون از منزل وظیفه بسیار سنگین خانه داری و تربیت فرزندان را نیز عهده دار میباشند و علی رغم این وظیفه سنگین  همیشه در محیط کار پر توان و با جدیت خاصی وظایف شان را انجام میدهند که این شایسته تقدیر و تشکر است .

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین حیدری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی استان و مهندس معراجی معاونت پشتیبانی نیز ضمن تبریک این روز بزرگ مطالبی را در خصوص مسایل مربوط به حوزه فعالیت خود بیان نمودند .

سپس ناصح مسئول امور بانوان اداره کل دامپزشکی استان نیز ضمن تشکر از برگزاری این مراسم مطالبی را در خصوص مسائل مربوط به همکاران خانم  مطرح نمود.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

پس از این مراسم  همکاران خانم  شاغل در دامپزشکی استان  در جلسه ای که به همین منظور از طریق ویدئو کنفرانس  و به ریاست دکتر آقامیری ریاست سازمان برگزار شد شرکت کردند و پس از آن نیز  در دوره آموزشی آسیب شناسی تربیت کودکان با تدریس دکتر جمشیدی حضور داشتند.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، سجادیه6، مجتمع آرامس، تیپ یک شرقی ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری