1
2
3
طی حکمی از سوی مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه؛
سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان هرسین منصوب شد
 
در این جلسه که با معارفه مهندس وحید دامود همراه بود از زحمات دکتر حیات سوماری در طول تصدی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان هرسین تقدیر و تشکر به عمل آمد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-10-26 19:24

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه معارفه سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان هرسین در محل دفتر فرمانداری هرسین انجام شد.

در این معارفه که در محل دفتر فرمانداری هرسین و با حضور عبادالله کنجوریان فرماندار هرسین ،دکتر حسین حیدری مدیر کل دامپزشکی استان، حجت الاسلام والمسلمین رضا حسنی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و مسئول حراست دامپزشکی استان  برگزار شد از زحمات و تلاش های دکتر سوماری رئیس پیشین اداره دامپزشکی شهرستان تقدیر و قدردانی بعمل آمد و با حکم مدیرکل دامپزشکی استان، مهندس دامود بعنوان سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان هرسین منصوب شد.

در ادامه جلسه فرماندار هرسین با اشاره به اهمیت حوزه دام و طیور و نگاه ویژه فرمانداری به فعالین این بخش گفت: نقش دامپزشکی در تامین بهداشت جامعه از طریق مبارزه با بیماریهای مشترک بی بدیل است، سلامت دام ارتباط مستقیمی با سلامت انسان دارد و در راستای کنترل بیماری های مشترک دام و انسان باید نظارت های دقیقی صورت گیرد. لذا فرمانداری شهرستان با جدیت در کنار دامپزشکی از تولیدکنندگان و بهره برداران این حوزه حمایت می کند.

در پایان این جلسه که با ارائه گزارش کار و تودیع دکتر حیات سوماری همراه بود از زحمات وی در طول تصدی ریاست اداره دامپزشکی هرسین تقدیر و تشکر به عمل آمد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

گفتنی است پیش از این مهندس وحید دامود مسئولیت کارشناس نظارت بر کارخانجات شهرستان کرمانشاه را بر عهده داشت.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، سجادیه6، مجتمع آرامس، تیپ یک شرقی ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری